Zebra 880191-076D 102x76mm thermo labels, white
Images are for illustration purposes only.
Availabilityon stock
On stock:10 pcs and more
Our code: i624_tt1368
Parameters
Tape color:
White
Material:
Thermal paper
Printing method:
DT - direct thermal printing
Label version:
Roll
Label width (mm):
102 mm
Label height (mm):
76 mm
Number of labels:
930 Pcs
Surface finish:
Matte
Product description
Zebra Z-Perform 1000D, label roll, thermal paper, uncoated, for desktop printers, direct thermal, core: 25.4mm, diameter: 127mm, dimensions (WxH): 102x76mm, 930 labels/roll.