Zebra 05555BK110D ZipShip 5555, thermal transfer ribbon, wax/resin, 110mm
Images are for illustration purposes only.
Availability7-10 days
At the supplier:100 pcs and more
Our code: i624_tt0197
Parameters
Material of TTR foil:
Wax / resin
Core diameter:
25,4 mm (1")
TTR foil reel (m):
30 m
TTR foil width (mm):
110 mm
Design of TTR foil:
Roll
Product description
Zebra ZipShip 5555, thermal transfer ribbon, 5555 wax/resin, fits for: (R)P4T, roll-width: 110mm, length: 30m.