Zebra 880019-025D Z-Perform 1000T, label roll, normal paper, 89x25mm, white
Images are for illustration purposes only.
Availabilityon stock
On stock:10 pcs and more
Our code: i624_tt2627
Parameters
Tape color:
White
Material:
Paper
Printing method:
TT - thermal transfer printing (TTR foil)
Label version:
Roll
Label width (mm):
89 mm
Label height (mm):
25 mm
Number of labels:
2580 Pcs
Surface finish:
Matte
Product description
Zebra Z-Perform 1000T, label roll, normal paper, uncoated, for desktop printers, core: 25.4mm, dimensions (WxH): 89x25mm.