Zebra 05319BK11045 TTR tape BLACK 110mm x 450m wax
Images are for illustration purposes only.
Availabilityon stock
On stock:less than 5 pcs
Our code: i624_tt0294
Parameters
Material of TTR foil:
Resin
Core diameter:
25,4 mm (1")
TTR foil reel (m):
450 m
TTR foil width (mm):
110 mm