Zebra 05095BK13145 TTR tape BLACK 131mm x 450m resin
Images are for illustration purposes only.
Availabilityon stock
On stock:less than 5 pcs
Our code: i624_tt1289
Parameters
Material of TTR foil:
Resin
Core diameter:
25,4 mm (1")
TTR foil reel (m):
450 m
TTR foil width (mm):
131 mm