Zebra 02100BK13145 TTR tape 131mm x 450m wax
Images are for illustration purposes only.
Availabilityon stock
On stock:10 pcs and more
Our code: i624_tt0387
Parameters
Material of TTR foil:
Wax
Core diameter:
25,4 mm (1")
TTR foil reel (m):
450 m
TTR foil width (mm):
131 mm