(Mo - Fr: 8:00 - 17:00)info@cdrmarket.eu

Představujeme novou řadu DYMO LabelWriter tiskáren - LW550, LW550 Turbo a LW 5XL

Objevte vysokorychlostní tisk štítků nové generace. S tiskárnami DYMO LabelWriter LW550, LW550 Turbo a LW 5XL bude tisk skutečným zážitkem. Díky nim získáte efektivní a cenově výhodný tisk štítků, který jste dosud neznali.

Vytvořte si profesionální štítky na obálky, balíčky a další

Pokud se chcete prezentovat jako profesionálové, pak určitě vsaďte na tištěné štítky, které využijete nejen na kancelářskou poštu, ale také na různé expediční balíky, pořadače, šanony a podobně. DYMO Label Writer tiskárny nabízejí superrychlé a efektivní řešení pro profesionální potřeby v oblasti poštovních zásilek, archivace, správy návštěv nebo jakýchkoliv jiných štítků.

Navíc bude díky tiskárnám DYMO LabelWriter LW550, LW550 Turbo a LW 5XL tisk štítků jednodušší a bez kabelů i mnohem komfortnější. Prostřednictvím připojení tiskárny Label Writer do Wi-Fi sítě může nyní tisknout štítky opravdu kdokoliv. Štítky také jednoduše vytisknete z jakéhokoliv PC, Mac nebo tabletu. Kromě toho jsou tiskárny kompatibilní i se systémem iOS a Android.

Výhody nové řady tiskáren DYMO Label Writer:

  • Automatická funkce rozpoznávání štítků - na první pohled vidíte velikost, typ a počet zbývajících štítků na rolce
  • Vysoká rychlost - model LW550 Turbo nabízí až o 45 % větší rychlost než model LabelWriter 550, což představuje tisk až 90 štítků za minutu
  • Připojení k síti LAN umožňuje tisk z celé sítě počítačů (připojení k síti prostřednictvím ethernetového kabelu nabízí možnost tisku z kteréhokoliv počítače v této síti)
  • Technologie přímého termálního tisku - není potřeba drahý inkoust ani toner
  • Ultra moderní, kompaktní design a velikost tiskárny vhodná pro přenášení předurčují, že se snadno vejde do každého pracovního prostoru

Tiskněte štítky moderně, rychle a pohodlně

Vytiskněte si štítky s adresou, štítky na složky a čárové kódy, jmenovky a různé další štítky, jaké potřebujete. Nemusíte přitom ztrácet čas s hledáním vhodného typu štítku. Tiskárna štítek načte a hned zjistí, o jakou velikost, typ i barvu štítku se jedná. Hravě také zjistíte, kolik štítků vám ještě zbývá, takže nemusíte mít obavy, že by vám došly uprostřed provozu.

Zapomeňte na výdaje za drahý inkoust nebo toner. Prostřednictvím technologie přímého termálního tisku získáte křišťálově čistou grafiku s detailním rozlišením. Šetřit vám pomůže i automatický režim spánku, který také pomáhá chránit životní prostředí. A pokud vám náhodou klasické štítky nevyhovují, klidně si vytvořte vlastní štítky z různých stylů a rozložení. S tiskárnami DYMO LabelWriter LW550, LW550 Turbo a LW 5XL si zkrátka můžete být jisti, že získáte skvělého pomocníka, který se zároveň stane atraktivním doplňkem každého moderního pracovního stolu.