(Mo - Fr: 8:00 - 17:00)info@cdrmarket.eu

Potisk bužírek

Přehledné označení vodičů a kabelů není pouze o estetickém dojmu. Kvalitní značení především zjednodušuje montážní práce, následné opravy, revize i údržbu. Dlouhé hodiny by o tom určitě dokázali povídat elektrikáři, telekomunikační pracovníci, revizní technici a mnohé další profese.

Pokud je tedy i pro vaši firmu kvalitní značení kabelů a vodičů absolutní priorita, máme pro vás výbornou zprávu. S popisovači bužírek, nebo pokud chcete s tiskárnami bužírek z naší nabídky, můžete mít při označování vodičů a kabelů klidně i ty nejvyšší ambice.

Kombinace moderních tiskáren se špičkovou termotransferovou technologií tisku, speciálních kompatibilních barvících pásek a v neposlední řadě popisovacích bužírek je zárukou výjimečných výsledků. Jednodušeji řečeno, popisovače bužírek a kvalitní spotřební materiál se v praxi postarají o to, že potisk nezmizí a bužírky budou bez výraznějších problémů dobře čitelné i po letech.

Popisovače bužírek příjemně překvapí. Bez ohledu na značku výrobce

Výrobky firmy Partex mají ve světě jméno. Využívají se všude tam, kde je třeba trvalé a spolehlivé označení materiálů, kabelů a elektrických zařízení. Bez velké námahy bychom výrobky Partex našli v domácnostech i v kancelářích, stejně tak i v elektrárnách či v průmyslových objektech nebo veřejných budovách. Není proto divu, že tiskárny Partex mají bohaté zastoupení i v naší nabídce.

Dobrou zprávou je ale také fakt, že tiskárny bužírek od výrobců Canon, Supvan, Biovin, L-mark, PT či Max v ničem zásadním nezaostávají a snaží se se zařízeními Partex držet krok. Popisovače bužírek jsou tak obecně plně automatizovány a vybaveny mnoha pokročilými funkcemi, které jsou při několika modelech přístupné po stisknutí jednoho tlačítka. Tiskárny bužírek kromě snadného ovládání disponují také pohodlnou klávesnicí a rozměrným displejem.

Spokojeni budete i co se týče tisku na bužírky, tato zařízení dokáží popsat bužírky s průměrem od 2 do 6 milimetrů. Tiskárny bužírek potěší i kompaktními rozměry, bez kterých by to v terénu nešlo. Pokud však není od nich vyžadována mobilita, můžete sáhnout po stolních termotransferových tiskárnách schopných plnit jakékoliv vysoké požadavky.

Pochvalu si zaslouží i pásky a bužírky

Kompatibilní pásky nezbytné pro termotransferový tisk jsou k dispozici v různých rozměrech a barevných provedeních. Na své si tak přijde každý. Totéž se však dá říci i o bužírkách. Popisovací bužírky jsou dostupné v žluté nebo bílé barvě. Průměr bužírek začíná na 2 mm a v téměř pravidelných odstupech po 0,5 mm pokračuje až do průměru 7 mm. Po potisku je tak můžete natáhnout na vodiče s různou tloušťkou.

Bužírky samozřejmě nezapomínají ani na přizpůsobení se vodiči nebo kabelu, aniž by došlo k jejich pootočení nebo posunu. Dobré služby vám prokážou kulaté i oválné bužírky, ale při požadavcích na dokonalé obepnutí vodiče se přece jen nejvíce hodí bílé nebo žluté smršťovací bužírky. Poměr smrštění bužírek může být různý. Zpravidla se však bužírky smrští na polovinu svého původního průměru 2:1, ale ničím výjimečným nejsou ani bužírky s průměrem smrštění 3:1.