Product description HP EliteBook 8 G1a AD4S6ET#BCM Laptop, R7-250, 16", WUXGA, 32GB, 1TB, AMD int, W11P, Silver, 3R On-Site
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen řady 200 |
| Přesný model | R7-250 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,3 |
| Počet jader | 8 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | G1a |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 780M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,69 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 8 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R On-Site |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 250 |
| Šířka (mm) | 359 |
| Hloubka (mm) | 15,5 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 16 |
HP EliteBook 8 G1a 16"
* TCO certification
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: AMD Ryzen 7 250 (8 cores, 16 threads, 3.3/5.1 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (16 TOPS)
Memory: 2× 16GB DDR5-5600 MT/s
Number of slots (total/free): 2 SODIMM slots (2/0)
Hard Drive: SSD 1TB PCIe® NVMe™ M.2
Optical drive: no
Card reader: no
Display: 40.6cm (16”) IPS with WUXGA resolution (1920x1200), anti-glare, 400 nits and 100% sRGB
Graphics card: AMD Radeon 780M Graphics
Audio: Poly Studio, two stereo speakers with separate amplifiers; integrated microphones
Web camera: 5MP infrared with AI
Pointing device: Clickpad with multi-touch gesture support
Backlit keyboard: yes
Numeric keypad: yes
Fingerprint reader: yes
Smart card reader: yes
Network: no
Wireless communication: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) + Bluetooth® 5.4)
USB Ports:
* 2× Thunderbolt™ 4 with USB-C® interface with a transfer speed of 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-A with a signal transfer rate of 5Gb/s (powered)
* 1× USB-C® with a signal transfer rate of 20 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Others:
* 1× HDMI 2.1
* 1× stereo headphone/microphone jack
* 1× security lock slot
* 1× smart card reader
Battery: 8-cell long-life HP polymer, 77Wh
Power: 100W USB-C™ adapter
Color: Glacier Silver
Dimensions: 359×250×11.5-15.5mm
Weight: 1.69kg
Warranty: 3 years onsite
* TCO certification
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: AMD Ryzen 7 250 (8 cores, 16 threads, 3.3/5.1 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (16 TOPS)
Memory: 2× 16GB DDR5-5600 MT/s
Number of slots (total/free): 2 SODIMM slots (2/0)
Hard Drive: SSD 1TB PCIe® NVMe™ M.2
Optical drive: no
Card reader: no
Display: 40.6cm (16”) IPS with WUXGA resolution (1920x1200), anti-glare, 400 nits and 100% sRGB
Graphics card: AMD Radeon 780M Graphics
Audio: Poly Studio, two stereo speakers with separate amplifiers; integrated microphones
Web camera: 5MP infrared with AI
Pointing device: Clickpad with multi-touch gesture support
Backlit keyboard: yes
Numeric keypad: yes
Fingerprint reader: yes
Smart card reader: yes
Network: no
Wireless communication: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) + Bluetooth® 5.4)
USB Ports:
* 2× Thunderbolt™ 4 with USB-C® interface with a transfer speed of 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB-A with a signal transfer rate of 5Gb/s (powered)
* 1× USB-C® with a signal transfer rate of 20 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Others:
* 1× HDMI 2.1
* 1× stereo headphone/microphone jack
* 1× security lock slot
* 1× smart card reader
Battery: 8-cell long-life HP polymer, 77Wh
Power: 100W USB-C™ adapter
Color: Glacier Silver
Dimensions: 359×250×11.5-15.5mm
Weight: 1.69kg
Warranty: 3 years onsite























