Product description HP EliteBook 640 G10 9Y705AT#BCM Laptop, i5-1335U, 14", FHD, 16GB, 512GB SSD, Iris Xe, W11P, Silver, 3R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-1335U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,3 |
| Počet jader | 10 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 640 G10 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,41 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 19,9 |
| Šířka (mm) | 321,9 |
| Hloubka (mm) | 213,9 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N923020211 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 51 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP EliteBook 640 14“ G10
Operating System: Windows® 11 Pro
Processor: Intel Core i5-1335U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.3/4.6 GHz, E-core 0.9/3.4 GHz, 12 MB cache)
Memory: 1x 16GB SODIMM DDR4-3200
Number of slots (total/free): (2/1)
Hard Drive: 512GB SSD PCIe® NVMe™
Memory Card Reader: no
Display: 35.6cm (14") IPS display with FHD resolution (1920 x 1080), thin bezel, anti-glare, 250 nits and 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Audio: Two stereo speakers, dual microphone array
Web Camera: HD 720p
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: no
Fingerprint Reader: yes
Network: yes
Wireless Communication: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3
WWAN Module: no
USB Connectors:
* 1x Thunderbolt™ 4 with USB4 Type-C®
* 1x USB Type-C
* 2x USB Type-A
Other Connectors:
* 1x Smart Card Reader
* 1x RJ-45
* 1x HDMI
* 1x Combined Headphone/Microphone Jack
Security:
* Integrated Security Chip TPM 2.0
* HP Tamper Lock
Battery: 3-cell Li-ion HP Long Life (51 Wh)
Power: External HP Smart 65 W power adapter
Color: Light silver
Material: Aluminum
Dimensions (WxDxH): 321.9 x 213.9 x 19.9 mm
Weight: approx. 1.41 kg
Warranty: 3 years
Operating System: Windows® 11 Pro
Processor: Intel Core i5-1335U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.3/4.6 GHz, E-core 0.9/3.4 GHz, 12 MB cache)
Memory: 1x 16GB SODIMM DDR4-3200
Number of slots (total/free): (2/1)
Hard Drive: 512GB SSD PCIe® NVMe™
Memory Card Reader: no
Display: 35.6cm (14") IPS display with FHD resolution (1920 x 1080), thin bezel, anti-glare, 250 nits and 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Audio: Two stereo speakers, dual microphone array
Web Camera: HD 720p
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: no
Fingerprint Reader: yes
Network: yes
Wireless Communication: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3
WWAN Module: no
USB Connectors:
* 1x Thunderbolt™ 4 with USB4 Type-C®
* 1x USB Type-C
* 2x USB Type-A
Other Connectors:
* 1x Smart Card Reader
* 1x RJ-45
* 1x HDMI
* 1x Combined Headphone/Microphone Jack
Security:
* Integrated Security Chip TPM 2.0
* HP Tamper Lock
Battery: 3-cell Li-ion HP Long Life (51 Wh)
Power: External HP Smart 65 W power adapter
Color: Light silver
Material: Aluminum
Dimensions (WxDxH): 321.9 x 213.9 x 19.9 mm
Weight: approx. 1.41 kg
Warranty: 3 years


















