Product description Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
| Výška | 54.0 cm |
| Šířka | 4.3 cm |
| Hloubka | 18.5 cm |
Genius KM-160
Keyboard Specifications
Mouse Specifications:
A quality keyboard and mouse set covers all your basic office needs. The keyboard is water-resistant, so you can enjoy a refreshing drink even during work without fear of an accident. It is equipped with a dedicated key to invoke the AI assistant Microsoft Copilot in the Windows system. The mouse features an optical sensor with a resolution of 1000 DPI, ensuring smooth and precise control.
| Keyboard type: | membrane |
| Connection type: | USB |
| Multimedia keys: | No |
| Layout: | CZ/SK |
| Backlight: | No |
| Color: | black |
| Cable length: | 1.5 m |
| Dimension: | 460 x 157.5 x 27 mm |
| Weight: | 570 g |
| Mouse type: | optical |
| Number of buttons: | 3 |
| Resolution: | 1000 Dpi |
| Interface: | USB |
| Cable length: | 1.5 m |
| Color: | black |
| Size: | 100 x 58 x 37.8 mm |
| Weight: | 85 g |















