Product description ASUS Vivobook 15 X1504VA X1504VA-NJ908W Laptop, i3-1315U, 15,6", FHD, 8GB, 512GB SSD, UHD, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i3-1315U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1504VA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Počet paměti RAM | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Tmavě modrá |
| Exact weight (kg) | 1,7 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 17,9 |
| Šířka (mm) | 359,7 |
| Hloubka (mm) | 232,5 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Ne |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: ASUS Vivobook 15
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i3-1315U (6 cores (2P + 4E), 8 threads, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Memory: 8GB DDR4 integrated on board
Number of slots (total / free): 1/1
Hard drive: 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Available hard drive slots: no
Optical drive: no
Display: 15.6" FHD (1920 x 1080) 16:9 LED 60Hz 250nits anti-glare
Stylus: no
Graphics card: Integrated Intel UHD Graphics 64EU
Pointing device: TouchPad
Backlit keyboard: yes
Numeric keypad: yes
Web camera: 720p HD with privacy shutter
Fingerprint reader: no
Network: no Ethernet
Wireless communication: Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 5.1 Wireless Card
USB:
*1x USB 2.0 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
*2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Additional connectors:
*1x HDMI 1.4
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x DC-in
Card Reader: no
Battery: 42 Wh, 3-cell Li-ion
Power Supply: ø4.5, 45W AC Adapter,
Chassis: plastic
Color: Quiet Blue
Dimensions: 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm
Weight: 1.70 kg
Accessories: wired USB optical mouse
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for both business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Manufacturer's website: https://www.Asus.com/cz/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i3-1315U (6 cores (2P + 4E), 8 threads, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Memory: 8GB DDR4 integrated on board
Number of slots (total / free): 1/1
Hard drive: 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Available hard drive slots: no
Optical drive: no
Display: 15.6" FHD (1920 x 1080) 16:9 LED 60Hz 250nits anti-glare
Stylus: no
Graphics card: Integrated Intel UHD Graphics 64EU
Pointing device: TouchPad
Backlit keyboard: yes
Numeric keypad: yes
Web camera: 720p HD with privacy shutter
Fingerprint reader: no
Network: no Ethernet
Wireless communication: Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 5.1 Wireless Card
USB:
*1x USB 2.0 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
*2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Additional connectors:
*1x HDMI 1.4
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x DC-in
Card Reader: no
Battery: 42 Wh, 3-cell Li-ion
Power Supply: ø4.5, 45W AC Adapter,
Chassis: plastic
Color: Quiet Blue
Dimensions: 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm
Weight: 1.70 kg
Accessories: wired USB optical mouse
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for both business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Manufacturer's website: https://www.Asus.com/cz/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.















