Product description Acer Predator Helios Neo 16S PHN16S-71-912C NH.QXAEC.001 Laptop, U9-275HX, 16", 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5070, W11H, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 9 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U9-275HX |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,7 |
| Počet jader | 24 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 240 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 230 |
| Model notebooku | PHN16S-71-912C |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - rychlost | 6400 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Černá |
| Exact weight (kg) | 2,3 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 5 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 76 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 13 |
Acer Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-71)
* 5. generation AeroBlade™ 3D
* NVIDIA G-SYNC™
* PredatorSense App
* Copilot key
* backlit logo
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 cores - 8P + 16E, 24 threads, P-core 2.7/5.4 GHz, E-core 2.1/4.6 GHz, 36 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (up to 13 TOPS)
Memory: 2x 16GB DDR5-6400
Hard Drive: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Optical Drive: none
Card Reader: microSD
Display: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 glossy OLED, 60-240Hz, DCI-P3 100%, 400 nits, HDR True black 500 support, TÜV Low blue/Eyesafe
Graphics Card: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7
Audio: 2x speaker, DTS® X: Ultra Audio; 2x microphone
Webcam: FHD IR USB TNR
Pointing Device: Touchpad
Backlit Keyboard: 4-zone RGB
Numeric Keypad: yes
Network: 5GbE
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio)
USB Ports:
* 1x USB Type-C with support for: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gb/s)/DisplayPort over USB-C/charging via USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
* 1x USB Type-C with support for: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gb/s)/DisplayPort over USB-C/charging via USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90 W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 3.2 Gen 1
Additional ports:
* 1x RJ-45 (5G Ethernet)
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
* 1x microSD card reader
Battery: 76Wh Li-ion
Power supply: 230W AC adapter
Color: black (Abyssal black)
Weight: 2.3kg
Warranty: 2 years
* 5. generation AeroBlade™ 3D
* NVIDIA G-SYNC™
* PredatorSense App
* Copilot key
* backlit logo
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 cores - 8P + 16E, 24 threads, P-core 2.7/5.4 GHz, E-core 2.1/4.6 GHz, 36 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (up to 13 TOPS)
Memory: 2x 16GB DDR5-6400
Hard Drive: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Optical Drive: none
Card Reader: microSD
Display: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 glossy OLED, 60-240Hz, DCI-P3 100%, 400 nits, HDR True black 500 support, TÜV Low blue/Eyesafe
Graphics Card: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7
Audio: 2x speaker, DTS® X: Ultra Audio; 2x microphone
Webcam: FHD IR USB TNR
Pointing Device: Touchpad
Backlit Keyboard: 4-zone RGB
Numeric Keypad: yes
Network: 5GbE
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio)
USB Ports:
* 1x USB Type-C with support for: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gb/s)/DisplayPort over USB-C/charging via USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
* 1x USB Type-C with support for: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gb/s)/DisplayPort over USB-C/charging via USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90 W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 3.2 Gen 1
Additional ports:
* 1x RJ-45 (5G Ethernet)
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
* 1x microSD card reader
Battery: 76Wh Li-ion
Power supply: 230W AC adapter
Color: black (Abyssal black)
Weight: 2.3kg
Warranty: 2 years















