Product description Acer P GD711/DLP/1450lm/4K UHD/2x HDMI/LAN/WiFi
| Image format | Widescreen - 16:9 |
| USB connector | Yes |
| HDMI connector | Yes |
| Speakers | Yes |
| Spotřeba energie (W) | 143 |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Exact weight (kg) | 3,2 |
| HDMI (počet) | 2 ks |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Značka a model | Acer P GD711 |
| Technologie | DLP/LED |
| Přesná svítivost (ANSI) | 1450 |
| Svítivost (ANSI) | od 1 200 do 2 900 |
| Kontrast | nad 10 000:1 |
| Nativní rozlišení | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Podporované rozlišení (max) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Projektor pro domácí kino | Ano |
| Projektor do kanceláře | Ano |
| Projektor do školy | Ano |
| Max. velikost obrazu (palce) | 300" |
| Wi-Fi | Ano |
| Hmotnost (kg) | do 5 |
| Hlučnost (dB, běžný provoz) | 27 |
| Min. projekční vzdálenost (m) | 1,60 |
| Max. projekční vzdálenost (m) | 8,10 |
| Osvětlení | LED |
| Barva | Černá |
Projection Technology: DLP
Native Resolution: 3840 x 2160
Supported Resolution: 4K UHD
Number of Displayed Colors: 1.07 billion colors (30 bits)
Brightness [lm]: 1450 lm
Contrast: 2,000,000:1
Display Format: 16:9
Image Size [inches]: 300" (7.62 m)
Projection Distance [m]: 1.60 m - 8.10 m
Throw Ratio: 1.22 (1879.60 mm@2000 mm)
Zoom: Digital Zoom: 2x
Sound: 1 x 10 W, Mono
Lamp Type: LED
Lamp Life [h]: 20000 Hour
Interface:
*Wireless LAN
*Wireless LAN Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
*Wireless Capability: Miracast Wi-Fi
*Bluetooth Standard: Bluetooth 4.2
*Number of USB Ports: 1
*USB: yes
*USB Standard: USB 2.0
*Number Of Audio Outputs: 1
*Audio Line Out: yes
Compatibility:
Video:
*EDTV
*HDTV
*SECAM
*PAL
*NTSC
*SDTV
PC:
*Google Chrome PC
*Mac PC
*Windows PC
Power Supply: 120 V AC, 230 V AC
Power Consumption [W]: 143 W
Standby Power Consumption: 500 mW
Noise Level [dB]: 27 dB
Dimensions [mm]:
*Height: 109 mm
*Width: 320 mm
*Depth: 232 mm
Weight [kg]: 3.20 kg
Warranty: 36 months
https://www.acer.com/datasheets/2022/4871/S2660G/MR.JUW11.001.html
Native Resolution: 3840 x 2160
Supported Resolution: 4K UHD
Number of Displayed Colors: 1.07 billion colors (30 bits)
Brightness [lm]: 1450 lm
Contrast: 2,000,000:1
Display Format: 16:9
Image Size [inches]: 300" (7.62 m)
Projection Distance [m]: 1.60 m - 8.10 m
Throw Ratio: 1.22 (1879.60 mm@2000 mm)
Zoom: Digital Zoom: 2x
Sound: 1 x 10 W, Mono
Lamp Type: LED
Lamp Life [h]: 20000 Hour
Interface:
*Wireless LAN
*Wireless LAN Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
*Wireless Capability: Miracast Wi-Fi
*Bluetooth Standard: Bluetooth 4.2
*Number of USB Ports: 1
*USB: yes
*USB Standard: USB 2.0
*Number Of Audio Outputs: 1
*Audio Line Out: yes
Compatibility:
Video:
*EDTV
*HDTV
*SECAM
*PAL
*NTSC
*SDTV
PC:
*Google Chrome PC
*Mac PC
*Windows PC
Power Supply: 120 V AC, 230 V AC
Power Consumption [W]: 143 W
Standby Power Consumption: 500 mW
Noise Level [dB]: 27 dB
Dimensions [mm]:
*Height: 109 mm
*Width: 320 mm
*Depth: 232 mm
Weight [kg]: 3.20 kg
Warranty: 36 months
https://www.acer.com/datasheets/2022/4871/S2660G/MR.JUW11.001.html
















