Product description Acer Nitro V 16 ANV16-71-50F7 NH.QTMEC.001 Laptop, i5-14450HX, 16", WUXGA, 16GB, 1TB, RTX 4060, W11H, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 14. generace |
| Přesný model | i5-14450HX |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 165 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 135 |
| Model notebooku | ANV16-71-50F7 |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Černá |
| Exact weight (kg) | 2,5 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 278,4 |
| Šířka (mm) | 361,2 |
| Hloubka (mm) | 25,46 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 57 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Nitro V 16 (ANV16-71-50F7)
* SW NitroSense
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i5-14450HX (10 cores - 6P + 4E, 16 threads, P-core 2.4/4.8 GHz, E-core 1.8/3.5 GHz, 20 MB cache)
Memory: 2x 8GB DDR5-5600
Number of slots (total/free): 2 DDR5 slots (2/0)
Hard Drive: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optical drive: no
Card reader: no
Display: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-glare IPS, 165Hz, 300 nits
Graphics card: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060, 8GB GDDR6
Audio: 2x speaker, DTS® X: Ultra audio; 2x microphone
Web camera: HD TNR
Pointing device: Precision Touchpad
Numeric keypad: yes
Keyboard backlight: Amber
Fingerprint reader: no
Network: yes
Wireless communication: WLAN + Bluetooth (WIFI 6 Intel AX201 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi + BT 5.1)
USB Connectors:
* 1x USB 3.2 Gen2
* 1x USB 3.2 Gen1
* 1x USB 3.2 Gen2 Type C (up to 10Gb/s, DisplayPort, USB charging 5V/3A, DC-in power 20V/65W)
Additional connectors:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
Battery: 57Wh Li-ion
Power Supply: 135W 5.5mm AC
Color: black (Obsidian black)
Dimensions: 361.2x278.4x25.46mm
Weight: approx. 2.5kg
Warranty: 2 years
* SW NitroSense
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i5-14450HX (10 cores - 6P + 4E, 16 threads, P-core 2.4/4.8 GHz, E-core 1.8/3.5 GHz, 20 MB cache)
Memory: 2x 8GB DDR5-5600
Number of slots (total/free): 2 DDR5 slots (2/0)
Hard Drive: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optical drive: no
Card reader: no
Display: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-glare IPS, 165Hz, 300 nits
Graphics card: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060, 8GB GDDR6
Audio: 2x speaker, DTS® X: Ultra audio; 2x microphone
Web camera: HD TNR
Pointing device: Precision Touchpad
Numeric keypad: yes
Keyboard backlight: Amber
Fingerprint reader: no
Network: yes
Wireless communication: WLAN + Bluetooth (WIFI 6 Intel AX201 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi + BT 5.1)
USB Connectors:
* 1x USB 3.2 Gen2
* 1x USB 3.2 Gen1
* 1x USB 3.2 Gen2 Type C (up to 10Gb/s, DisplayPort, USB charging 5V/3A, DC-in power 20V/65W)
Additional connectors:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
Battery: 57Wh Li-ion
Power Supply: 135W 5.5mm AC
Color: black (Obsidian black)
Dimensions: 361.2x278.4x25.46mm
Weight: approx. 2.5kg
Warranty: 2 years















