Product description HP ProBook 4 G1ah B39Y2AT#BCM Laptop, R5-220, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, AMD int, W11P, Silver, 3R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 |
| Generace CPU | AMD Ryzen řady 200 |
| Přesný model | R5-220 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | G1ah |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 740M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,75 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 251 |
| Šířka (mm) | 359,4 |
| Hloubka (mm) | 10,9-17 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 48 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP ProBook 4 G1ah 16" Notebook PC
* TCO certification
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: AMD Ryzen 5 220 (6 cores, 12 threads, 3.2/4.9 GHz, 22 MB cache)
Memory: 16GB DDR5-5600 MT/s
Number of slots (total/free): 2 SODIMM slots (2/1)
Hard Drive: 512GB PCIe® NVMe™ SSD
Optical Drive: no
Memory Card Reader: no
Display: 40.6cm (16”) IPS with WUXGA resolution (1920×1200), anti-glare, 300 nits and 62.5% sRGB
Graphics Card: Integrated AMD Radeon 740M Graphics
Audio: Poly Studio, two stereo speakers; two microphones
Web Camera: FHD 1080p
Pointing Device: Clickpad with multi-touch gesture support
Keyboard: backlit with numeric keypad
Fingerprint Reader: no
Memory Card Reader: no
Network: GbE
Wireless Communication: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 2x2 and Bluetooth® 5.3)
USB Ports:
* 2× USB-A with a transfer speed of 5 Gbit/s (powered)
* 2x USB-C® with a transfer speed of 10Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Other ports:
* 1× HDMI 2.1
* 1× stereo headphone/microphone jack
* 1× RJ-45
* 1× security lock slot
Battery: 3-cell Li-ion polymer, 48Wh
Power: 65W USB-C™ adapter
Color: light silver
Dimensions: 359.4x251x10.9-17mm
Weight: approx. 1.75kg
Warranty: 3 years
* TCO certification
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: AMD Ryzen 5 220 (6 cores, 12 threads, 3.2/4.9 GHz, 22 MB cache)
Memory: 16GB DDR5-5600 MT/s
Number of slots (total/free): 2 SODIMM slots (2/1)
Hard Drive: 512GB PCIe® NVMe™ SSD
Optical Drive: no
Memory Card Reader: no
Display: 40.6cm (16”) IPS with WUXGA resolution (1920×1200), anti-glare, 300 nits and 62.5% sRGB
Graphics Card: Integrated AMD Radeon 740M Graphics
Audio: Poly Studio, two stereo speakers; two microphones
Web Camera: FHD 1080p
Pointing Device: Clickpad with multi-touch gesture support
Keyboard: backlit with numeric keypad
Fingerprint Reader: no
Memory Card Reader: no
Network: GbE
Wireless Communication: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 2x2 and Bluetooth® 5.3)
USB Ports:
* 2× USB-A with a transfer speed of 5 Gbit/s (powered)
* 2x USB-C® with a transfer speed of 10Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Other ports:
* 1× HDMI 2.1
* 1× stereo headphone/microphone jack
* 1× RJ-45
* 1× security lock slot
Battery: 3-cell Li-ion polymer, 48Wh
Power: 65W USB-C™ adapter
Color: light silver
Dimensions: 359.4x251x10.9-17mm
Weight: approx. 1.75kg
Warranty: 3 years























