Product description HP Pavilion x360 14-ek1013nc A47NBEA#BCM Laptop, i7-1355U, 14", FHD, T, 16GB, 1TB SSD, UHD, W11H, Pink, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-1355U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | Round Tip |
| Model notebooku | 14-ek1013nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Růžová |
| Exact weight (kg) | 1,51 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 210 |
| Šířka (mm) | 322 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 43 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: HP Pavilion x360 14-ek1013nc
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i7-1355U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.7/5.0 GHz, E-core 1.2/3.7 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16 GB DDR4-3200 MHz RAM (onboard)
Number of Slots (Total / Free): 0/0
Maximum Size: 16 GB
Hard Drive: 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Optical Drive: No
Display: 35.6cm (14”) IPS display with FHD resolution (1920 x 1080), multi-touch technology, edge-to-edge glass, thin bezel, 250 nits, low power consumption, and 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel Iris (in Intel UHD mode)
Pointing Device: HP Imagepad
Backlit Keyboard: Yes
Numeric Keypad: No
Web Camera: HP True Vision 5MP
Fingerprint Reader: Yes
Network: does not include LAN connector
Wireless Communication:
* Realtek Wi-Fi 6 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 1x USB Type-C® with a signal transfer rate of 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 2x USB Type-A with a signal transfer rate of 5 Gb/s
Additional connectors:
* 1x headphone/microphone jack
* 1x HDMI 2.1
Card Reader: micro SD card reader
Battery: 3-cell Li-ion polymer (43 Wh)
Power: 65 W AC power adapter
Chassis: Recycled metals and plastics
Color: Pale Golden Rose
Dimensions: 32.2 x 21 x 1.99 cm
Weight: < 1.51 kg
Warranty:24 months
For proper Care Pack compatibility, use the HP portal
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i7-1355U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.7/5.0 GHz, E-core 1.2/3.7 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16 GB DDR4-3200 MHz RAM (onboard)
Number of Slots (Total / Free): 0/0
Maximum Size: 16 GB
Hard Drive: 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Optical Drive: No
Display: 35.6cm (14”) IPS display with FHD resolution (1920 x 1080), multi-touch technology, edge-to-edge glass, thin bezel, 250 nits, low power consumption, and 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel Iris (in Intel UHD mode)
Pointing Device: HP Imagepad
Backlit Keyboard: Yes
Numeric Keypad: No
Web Camera: HP True Vision 5MP
Fingerprint Reader: Yes
Network: does not include LAN connector
Wireless Communication:
* Realtek Wi-Fi 6 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 1x USB Type-C® with a signal transfer rate of 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 2x USB Type-A with a signal transfer rate of 5 Gb/s
Additional connectors:
* 1x headphone/microphone jack
* 1x HDMI 2.1
Card Reader: micro SD card reader
Battery: 3-cell Li-ion polymer (43 Wh)
Power: 65 W AC power adapter
Chassis: Recycled metals and plastics
Color: Pale Golden Rose
Dimensions: 32.2 x 21 x 1.99 cm
Weight: < 1.51 kg
Warranty:24 months
For proper Care Pack compatibility, use the HP portal
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ



















