Product description HP Omnibook X Flip 16-as0001nc BX8V0EA#BCM Laptop, U7-258V, 16", WUXGA, T, 32GB, 1TB, Intel int, W11H, Silver, 2R NBD
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-258V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 16-as0001nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 8533 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,88 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R NBD |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 245,5 |
| Šířka (mm) | 356 |
| Hloubka (mm) | 15,3 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 68 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 47 |
HP OmniBook X Flip NG AI 16-as0001nc
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core Ultra 7 258V (8 cores - 4P + 4LPE, 8 threads, P-core 2.2/4.8 GHz, LPE-core 2.2/3.7 GHz, 12 MB cache)
Memory: 32GB LPDDR5x-8533 (integrated)
Hard Drive: 1 TB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Optical drive: no
Memory card reader: no
Fingerprint reader: no
Display: 40.6cm (16”) IPS display with 2K resolution (1,920 × 1,200), multi-touch technology, edge-to-edge glass, thin bezel, 400 nits, and 62.5% sRGB
Graphics card: Integrated Intel Arc/Intel Graphics
Audio: DTS:X® Ultra; Dual speakers; HP Audio Boost; Poly Studio
Web camera: 5MPx IR camera with noise reduction and two integrated microphones
TPM 2.0: yes
Pointing device: HP Imagepad
Backlit keyboard: yes
Numeric keypad: no
Stylus: yes
Network and wireless communication: Wireless card Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4
Interface:
* 2x USB Type-A with a transfer speed of 10Gb/s
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x Thunderbolt USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x combo microphone/headphone
* 1x HDMI 2.1
Battery: 4-cell Li-polymer battery, 68 Wh
Power: 65 W USB Type-C® power adapter
Dimensions: 35.6 × 24.55 × 1.53 cm
Weight: < 1.88 kg
Color: Glacier Silver
Warranty: 2 years
For proper Care Pack compatibility, use the HP portal
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core Ultra 7 258V (8 cores - 4P + 4LPE, 8 threads, P-core 2.2/4.8 GHz, LPE-core 2.2/3.7 GHz, 12 MB cache)
Memory: 32GB LPDDR5x-8533 (integrated)
Hard Drive: 1 TB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Optical drive: no
Memory card reader: no
Fingerprint reader: no
Display: 40.6cm (16”) IPS display with 2K resolution (1,920 × 1,200), multi-touch technology, edge-to-edge glass, thin bezel, 400 nits, and 62.5% sRGB
Graphics card: Integrated Intel Arc/Intel Graphics
Audio: DTS:X® Ultra; Dual speakers; HP Audio Boost; Poly Studio
Web camera: 5MPx IR camera with noise reduction and two integrated microphones
TPM 2.0: yes
Pointing device: HP Imagepad
Backlit keyboard: yes
Numeric keypad: no
Stylus: yes
Network and wireless communication: Wireless card Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4
Interface:
* 2x USB Type-A with a transfer speed of 10Gb/s
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x Thunderbolt USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x combo microphone/headphone
* 1x HDMI 2.1
Battery: 4-cell Li-polymer battery, 68 Wh
Power: 65 W USB Type-C® power adapter
Dimensions: 35.6 × 24.55 × 1.53 cm
Weight: < 1.88 kg
Color: Glacier Silver
Warranty: 2 years
For proper Care Pack compatibility, use the HP portal
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ















