Product description HP Omnibook 5 16-ba1001nc C09XCEA#BCM Laptop, i5-1334U, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, Silver, 3R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-1334U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,3 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | OLED/AMOLED |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 16-ba1001nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 4800 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,77 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 254,8 |
| Šířka (mm) | 357,7 |
| Hloubka (mm) | 18,6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 59 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP OmniBook 5 16-ba1001nc
*25GB Dropbox storage for 12 months
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.3/4.6 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16GB LPDDR5x-4800 (integrated)
Hard Drive: 512GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 40.6cm (16”) OLED UWVA BrightView 2K (1920x1200), response time 0.2 ms, thin bezel, blue light reduction feature, 300 nits and 95% DCI-P3
Graphics Card: integrated Intel® Iris® Xe/Intel® UHD
Audio: 2× DTS:X® Ultra speaker, HP Audio Boost; 2× microphone
Web Camera: FHD HP TrueVision 1080p with IR
Security Management: Trusted Platform Module (Firmware TPM), microphone mute key, camera shutter for privacy protection
Pointing Device: HP Imagepad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Network: no
Wireless Communication: Realtek Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth® 5.4
USB Ports:
*2× USB-C® with a transfer speed of 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
*1× USB-A with a transfer speed of 10 Gbit/s
*1× USB-A with a transfer speed of 5 Gbit/s
Other ports:
*1× 3.5mm combo jack for microphone/headphones
*1× HDMI 2.1
Battery: 3-cell Li-polymer battery, 59 Wh
Power: 65W USB-C® power adapter
Color: Glacier Silver
Dimensions: 357.7×254.8×17.9-18.6mm
Weight: 1.77kg
Warranty: 2 years
*25GB Dropbox storage for 12 months
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.3/4.6 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16GB LPDDR5x-4800 (integrated)
Hard Drive: 512GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 40.6cm (16”) OLED UWVA BrightView 2K (1920x1200), response time 0.2 ms, thin bezel, blue light reduction feature, 300 nits and 95% DCI-P3
Graphics Card: integrated Intel® Iris® Xe/Intel® UHD
Audio: 2× DTS:X® Ultra speaker, HP Audio Boost; 2× microphone
Web Camera: FHD HP TrueVision 1080p with IR
Security Management: Trusted Platform Module (Firmware TPM), microphone mute key, camera shutter for privacy protection
Pointing Device: HP Imagepad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Network: no
Wireless Communication: Realtek Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth® 5.4
USB Ports:
*2× USB-C® with a transfer speed of 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
*1× USB-A with a transfer speed of 10 Gbit/s
*1× USB-A with a transfer speed of 5 Gbit/s
Other ports:
*1× 3.5mm combo jack for microphone/headphones
*1× HDMI 2.1
Battery: 3-cell Li-polymer battery, 59 Wh
Power: 65W USB-C® power adapter
Color: Glacier Silver
Dimensions: 357.7×254.8×17.9-18.6mm
Weight: 1.77kg
Warranty: 2 years



















