Product description HP EliteBook Ultra G1i B9ZU6ET#BCM Laptop, U5-226V, 14", 2880x1800, 16GB, 512GB SSD, Arc 130V, W11P, Blue, 3R On-Site
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U5-226V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Počet jader | 8 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | No |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | Ultra G1i |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 8533 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 3 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Dodatečná výbava | akcelerometr, gyroskop, teplotní snímač |
| Materiál notebooku | Hořčík |
| Barva | Modrá |
| Exact weight (kg) | 1,19 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 6 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R On-Site |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 217,2 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Hloubka (mm) | 12,1 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924100529 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 64 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | 40 |
HP EliteBook Ultra G1i 14“ Next Generation with AI
* TCO certification
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: Intel Core Ultra 5 226V (8 cores - 4P + 4LPE, 8 threads, P-core 2.1/4.5 GHz, LPE-core 2.1/3.5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, up to 40 TOPS
Memory: 16GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrated)
Number of slots (total/free): no slots (0/0)
Maximum size: 16GB
Hard Drive: 512GB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC SSD
Optical Drive: no
Memory Card Reader: no
Display: 14" (35.6cm) 2.8K (2880x1800) glossy OLED, BrightView, 120Hz, 400 nits, 100% DCI-P3
Graphics Card: Intel Arc 130V
Audio: Poly Studio, four stereo speakers; two microphones equipped with AI noise reduction
Web Camera: 5MP + IR
Pointing Device: HP Imagepad
Keyboard: backlit without numeric keypad
Fingerprint Reader: yes
Smart Card Reader: no
Network: no
Wireless Communication: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 + Bluetooth® 5.4)
USB Ports:
* 1x USB Type A with a transfer speed of 10 Gbit/s (charging)
* 3x Thunderbolt™ 4 with USB Type C® interface with a transfer speed of 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
Others:
* 1x stereo headphone/microphone jack
* 1x security slot
Battery: 6-cell Li-ion polymer, 64Wh
Power: 65W USB-C™ adapter
Color: atmospheric blue
Material: magnesium
Dimensions: 313.7x217.2x9-12.1mm
Weight: approx. 1.19kg
Warranty: 3 years on-site
* TCO certification
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: Intel Core Ultra 5 226V (8 cores - 4P + 4LPE, 8 threads, P-core 2.1/4.5 GHz, LPE-core 2.1/3.5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, up to 40 TOPS
Memory: 16GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrated)
Number of slots (total/free): no slots (0/0)
Maximum size: 16GB
Hard Drive: 512GB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC SSD
Optical Drive: no
Memory Card Reader: no
Display: 14" (35.6cm) 2.8K (2880x1800) glossy OLED, BrightView, 120Hz, 400 nits, 100% DCI-P3
Graphics Card: Intel Arc 130V
Audio: Poly Studio, four stereo speakers; two microphones equipped with AI noise reduction
Web Camera: 5MP + IR
Pointing Device: HP Imagepad
Keyboard: backlit without numeric keypad
Fingerprint Reader: yes
Smart Card Reader: no
Network: no
Wireless Communication: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 + Bluetooth® 5.4)
USB Ports:
* 1x USB Type A with a transfer speed of 10 Gbit/s (charging)
* 3x Thunderbolt™ 4 with USB Type C® interface with a transfer speed of 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
Others:
* 1x stereo headphone/microphone jack
* 1x security slot
Battery: 6-cell Li-ion polymer, 64Wh
Power: 65W USB-C™ adapter
Color: atmospheric blue
Material: magnesium
Dimensions: 313.7x217.2x9-12.1mm
Weight: approx. 1.19kg
Warranty: 3 years on-site















