Product description HP EliteBook 840 G11 9G140ET#BCM Laptop, U5-125H, 14", WUXGA, 16GB, 1TB SSD, Arc Xe, W11P, Silver, AC3R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | u5-125H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 14 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 840 G11 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,41 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | AC3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 16,1 |
| Šířka (mm) | 315,6 |
| Hloubka (mm) | 224,3 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924030434 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 56 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
HP EliteBook 840 14“ G11
Operating System: Windows® 11 Pro
Processor: Intel Core Ultra 5 125H (14 cores - 4P + 8E + 2LPE, 18 threads, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.7/3.6 GHz, LPE-core 0.7/2.5 GHz, 18 MB cache)
Memory: 16GB DDR5-5600 SODIMM (2x 8GB)
Number of slots (total/free): (2/0)
Hard Drive: 1TB SSD M.2 PCIe® NVMe®
Card Reader: no
Display: 14" WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 400 nits, 100% sRGB
Graphics Card: Integrated Intel Arc 7-cores iGPU
Audio: Sound by Poly Studio; two stereo speakers with separate amplifiers; integrated dual-array microphones
Web Camera: 5MP IR
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: no
Fingerprint Reader: yes
Network: no
Wireless Communication: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3
WWAN Module: no
USB Connectors:
* 2x USB Type-A with a transfer speed of 5 Gbit/s (1 charging, 1 powered)
* 2x Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® interface with a transfer speed of 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Additional connectors:
* 1x HDMI 2.1
* 1x stereo combined headphone/microphone jack
Battery: 3-cell Li-ion polymer HP long-life (56 Wh)
Power: 65W USB Type-C™ adapter
Dimensions (WxDxH): 315.6 x 224.3 x 16.1 mm
Weight: approx. 1.41 kg
Warranty: 3 years ActiveCare Onsite















