Product description HP 250R G10 AD1T1ET#BCM Laptop, 3-100U, 15,6", FHD, 16GB, 512GB SSD, UHD, W11P, Silver, 3RNBD
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core 3 |
| Generace CPU | Intel Core 1. generace |
| Přesný model | 3-100U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | Round Tip |
| Model notebooku | G10 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,59 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R NBD |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 236 |
| Šířka (mm) | 359,8 |
| Hloubka (mm) | 15,7 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924110541 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,7 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 41 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
The HP 250R G10 notebook offers standard work features in a thin and lightweight design suitable for travel.
A 15.6" display with a large screen-to-body ratio, a powerful Intel processor, fast memory, and large storage ensures the productivity you need and plenty of ports to connect all your peripheral devices.
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: Intel Core 3 100U (6 cores - 2P + 4E, 8 threads, P-core 1.2/4.7 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD
Optical Drive: none
Display: 39.6cm (15.6“) IPS display with FHD resolution (1,920 x 1,080), thin bezel, anti-glare, 300 nits and 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel UHD Graphics 64EU
Memory: 16GB DDR4-3200 MHz RAM (2x 8 GB)
Total/Free Slots: 2/0 SODIMM
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: no
Numeric Keypad: yes
Web Camera: HD camera 1080p
Fingerprint Reader: yes
Network: No
Wireless Communication:
* Intel® Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2)
* Bluetooth 5.4
USB:
*2× SuperSpeed USB Type-A with a signal transfer rate of 5 Gb/s;
*1× SuperSpeed USB Type-C with a signal transfer rate of 10 Gb/s; (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, data transfer, HDMI1.4 out, HP Sleep&Charger)
Additional connectors:
*1× combined headphone/microphone jack;
*1× HDMI 1.4b;
*1× AC power supply
Memory card reader: No
TPM 2.0: yes
Battery: 3-cell Li-polymer HP long-life (41 Wh)
Power: HP Smart 45 W
Color: Turbo Silver
Dimensions: 35.98 x 23.6 x 1.57 cm
Weight: 1.59 kg
Warranty: 3 years
For correct Care Pack compatibility, use the HP portal
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
A 15.6" display with a large screen-to-body ratio, a powerful Intel processor, fast memory, and large storage ensures the productivity you need and plenty of ports to connect all your peripheral devices.
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: Intel Core 3 100U (6 cores - 2P + 4E, 8 threads, P-core 1.2/4.7 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD
Optical Drive: none
Display: 39.6cm (15.6“) IPS display with FHD resolution (1,920 x 1,080), thin bezel, anti-glare, 300 nits and 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel UHD Graphics 64EU
Memory: 16GB DDR4-3200 MHz RAM (2x 8 GB)
Total/Free Slots: 2/0 SODIMM
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: no
Numeric Keypad: yes
Web Camera: HD camera 1080p
Fingerprint Reader: yes
Network: No
Wireless Communication:
* Intel® Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2)
* Bluetooth 5.4
USB:
*2× SuperSpeed USB Type-A with a signal transfer rate of 5 Gb/s;
*1× SuperSpeed USB Type-C with a signal transfer rate of 10 Gb/s; (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, data transfer, HDMI1.4 out, HP Sleep&Charger)
Additional connectors:
*1× combined headphone/microphone jack;
*1× HDMI 1.4b;
*1× AC power supply
Memory card reader: No
TPM 2.0: yes
Battery: 3-cell Li-polymer HP long-life (41 Wh)
Power: HP Smart 45 W
Color: Turbo Silver
Dimensions: 35.98 x 23.6 x 1.57 cm
Weight: 1.59 kg
Warranty: 3 years
For correct Care Pack compatibility, use the HP portal
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ















