Product description HP 15 15-fd0037nc C2FE3EA#BCM Laptop, i7-1255U, 15,6", FHD, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, White, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 12. generace |
| Přesný model | i7-1255U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Model notebooku | 15-fd0037nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | DIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Bílá |
| Exact weight (kg) | 1,59 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 236 |
| Šířka (mm) | 359,8 |
| Hloubka (mm) | 18,6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,7 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 41 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Ne |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP 15-fd0037nc
* 25 GB Dropbox storage for 12 months
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i7-1255U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.7/4.7 GHz, E-core 1.2/3.5 GHz, 12 MB cache)
Memory: 2x 8GB DDR4-3200 MT/s
Number of slots (total/free): 2 slots (2/0)
Hard Drive: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 39.6cm (15.6") FHD (1920x1080), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Graphics Card: Integrated Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: 2x speakers; integrated microphones
Webcam: 1080p TNR PVCY ST
Pointing Device: HP Imagepad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Smart Card Reader: no
Network: no
Wireless Communication: WiFi + Bluetooth® (Mediatek Toso Wi-Fi 6E + BT 5.3)
USB Ports:
* 1x USB-C® with a transfer speed of 5 Gb/s (supports data transfer only and does not support charging or external monitors)
* 2x USB-A with a transfer speed of 5 Gb/s
Other Ports:
* 1x AC power port
* 1x HDMI 1.4b
* 1x combined headphone/microphone jack
Battery: 3-cell lithium-ion polymer, 41Wh
Power: 45W adapter
Color: Diamond white
Dimensions: 359.8×236×18.6mm
Weight: 1.59kg
Warranty: 2 years



















