Product description Genius reproduktory SP-HF800BT, 2.0, 20W, černo-hnědé, Bluetooth 5.3
| Výška | 26.8 cm |
| Šířka | 16.5 cm |
| Hloubka | 26.2 cm |
Genius SP-HF800BT
Speaker set in 2.0 with a total power of 20 W. They are made of wood to achieve the best sound with full bass and clear treble. Connection to a computer, laptop, or smartphone can be easily achieved either wired through an audio input or wirelessly via Bluetooth. There is also a headphone output and a USB input. The volume and tone controls are located directly on the speaker.
The package includes a 3.5mm audio cable for easy connection to most electronic devices such as tablets, smartphones, laptops, computers, MP3 players, etc.
Included in the package is an audio cable (RCA to 3.5mm audio jack).
Basic Specifications
| Total power: | 20 W |
| Frequency range: | 80 Hz - 20,000 Hz |
| Remote control | No |
| Volume control: | Yes |
| Output: | 1 x headphone output |
| Input: | RCA, USB, Bluetooth 5.3 |
| Dimension: | 222 x 132.5 x 94 mm |
| Material: | Wood / plastic |
| Total weight: | 1.915 kg |
| Color: | black - brown |
| Configuration: | 2.0 |















