Product description Genius KB-118 II, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (PS/2), černá
| Výška | 47.7 cm |
| Šířka | 19.0 cm |
| Hloubka | 3.0 cm |
Genius KB-118 II PS/2
A classic wired keyboard in black design is intended for everyday work and designed to provide the user with maximum comfort. It is equipped with low-profile keys and a palm rest. The keyboard is spill-resistant and its connection to the computer is made through a PS/2 port.
Basic Specifications:
| Keyboard type: | membrane |
| Connection type: | PS/2 |
| Multimedia keys: | no |
| Key type | low-profile |
| Layout: | CZ/SK |
| Color: | black |
| Cable length: | 1.5 m |
| Dimension: | 461.5 × 167.45 × 26 mm |
| Weight: | 479 g |















