Product description Genius KB-118 II COPILOT 31310051411, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
| Výška | 47.7 cm |
| Šířka | 19.2 cm |
| Hloubka | 3.0 cm |
Genius KB-118 II
Classic wired keyboard in black design is intended for everyday work and designed to provide the user with maximum comfort. It is equipped with low-profile keys, a palm rest, and a dedicated key to summon the AI assistant Microsoft Copilot in Windows. The keyboard is spill-resistant and its connection to the computer is made through a USB port.
Basic Specifications:
| Keyboard type: | membrane |
| Connection type: | USB |
| Multimedia keys: | no |
| Key type | low-profile |
| Layout: | CZ/SK |
| Color: | black |
| Cable length: | 1.5 m |
| Dimension: | 461.5 × 167.45 × 26 mm |
| Weight: | 479 g |















