Product description Genius KB-117 COPILOT 31310016415, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá, ne
| Výška | 45.0 cm |
| Šířka | 15.0 cm |
| Hloubka | 3.0 cm |
Genius KB-117
The classic wired keyboard in black design is designed to provide the user with maximum comfort during everyday work.
It is equipped with a dedicated key to invoke the AI assistant Microsoft Copilot in the Windows system. The keyboard is waterproof and the connection to the computer is made via a USB port.Basic Specifications:
| Keyboard Type: | membrane |
| Connection Type: | USB |
| Key Type: | classic |
| Layout: | CZ/SK |
| Cable Length: | 1.5 m |
| Dimension: | 441.7 x 137.2 x 26.9 mm |
| Color: | black |
| Weight: | 488 g |















