Product description Genius HS-M920BT 31710024400, mikrofon, přepínání skladeb, bílá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
| Výška | 15.2 cm |
| Šířka | 10.0 cm |
| Hloubka | 3.8 cm |
Genius TWS Earbuds HS-M920BT
This tasteful and well-designed piece from Genius, model HS-M920BT, provides you with rich sound performance with guaranteed connectivity through Bluetooth technology. Using touch controls, you can easily switch tracks or answer calls. A built-in microphone is available and the battery life is up to 4 hours on a full charge. Stylish LED backlighting gives this model a distinctive look.
The package includes a USB-C cable.
| Connection: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 34 × 18,4 × 17,5 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra:
| Interface: | USB-C |
| Battery capacity: | 300 mAh |
| Color: | white |
| Dimensions: | 52.7 × 37 × 32.5 mm |
| Weight: | 34 g |















