Product description Genius HS-M910BT 31710023400, mikrofon, přepínání skladeb, černá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
| Výška | 10.0 cm |
| Šířka | 3.8 cm |
| Hloubka | 15.1 cm |
Genius TWS Headphones HS-M910BT
The technology Bluetooth based wireless headset provides a rich sound performance. There is a built-in microphone and with touch control you can switch tracks or answer calls. The headphones last up to 4 hours of operation on a full charge.
The package includes a USB-C cable and spare earbuds in 2 sizes.
| Connection: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 35,8 x 23,7 x 21 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra:
| Interface: | USB-C |
| Battery capacity: | 300 mAh |
| Color: | black |
| Dimensions: | 54.2 x 54.1 x 29.8 mm |
| Weight: | 34 g |















