Product description Genius HS-M365, sluchátka s mikrofonem, bílá, 2.0, špuntová, USB Type-C
| Výška | 13.0 cm |
| Šířka | 6.5 cm |
| Hloubka | 2.5 cm |
Genius HS-M365
Specifications:
Lightweight in-ear headset with great sound. It features volume control directly on the cable and a built-in microphone. The connection is made via a USB-C connector.
| Sound: | Stereo |
| Frequency range: | 20 - 20.000 Hz |
| Speaker sensitivity: | 106 dB ± 3 dB |
| Microphone type: | Omnidirectional |
| Input impedance: | 32 ? |
| Connection: | USB-C |
| Cable length: | 1.2 m |
| Compatible with: | Windows 7 and above, Android |
| Weight: | 12 g |
| Color: | white |















