Product description Genius GX Gaming Scorpion K7, klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá, COPILOT
| Výška | 46.5 cm |
| Šířka | 4.3 cm |
| Hloubka | 16.5 cm |
Genius GX Gaming Scorpion K7
The Scorpion K7 gaming keyboard offers programmable macro keys and LED backlighting in seven colors. Of course, there is the Anti-ghosting for 19 keys feature, which allows them to be pressed simultaneously without limiting functionality. Certainly, a dedicated key to invoke the AI assistant Windows Copilot (for Windows 11 and above) will also be appreciated. The connection can be easily made through a 1.8 m long USB cable.
Basic Specifications:
| Keyboard type: | membrane |
| Connection type: | USB |
| Backlight: | LED - 7 colors |
| Anti-ghosting: | Yes - 19 keys |
| Multimedia keys: | No |
| Layout: | CZ/SK |
| Color: | Black |
| Cable length: | 1.8 m |
| Dimension: | 449 x 138 x 37 mm |
| Weight: | 706 g |















