Product description Genius Ergo KB-700 31310053403, CZ/SK, ergonomická, drátová (USB), černá, Copilot
| Výška | 41.6 cm |
| Šířka | 4.4 cm |
| Hloubka | 26.6 cm |
Genius Ergo KB-700
The ergonomic keyboard ensures the optimal position of your hands and helps reduce pressure on the wrist area. An advantage is the dedicated key for invoking the Windows AI assistant Copilot and the palm rest. The keyboard is connected via a 1.5 m long cable ending with a USB connector.
Basic Specifications:
| Keyboard type: | membrane |
| Connection type: | USB |
| Backlight: | No |
| Multimedia keys: | No |
| Key type: | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Color: | Black |
| Cable length: | 1.5 m |
| Compatible with: | Windows |
| Dimensions: | 400.3 x 245.4 x 36.9 mm |
| Weight: | 746 g |















