Product description Genius 31310055403 SlimStar 820, klávesnice CZ/SK, slim typ drátová (USB), černá, Podsvícená
| Výška | 46.0 cm |
| Šířka | 15.7 cm |
| Hloubka | 2.9 cm |
Genius SlimStar 820
The classic wired keyboard is designed to provide the user with maximum comfort during everyday work. The ergonomic tilt combined with low-profile keys allows for efficient and comfortable typing. The advantage of the keyboard is the adjustable backlighting and a dedicated key for invoking the Windows AI assistant Copilot. Connection to the computer is made via the USB port.
Basic Specifications:
| Keyboard type: | membrane |
| Connection type: | USB |
| Backlight: | Yes - white color |
| Multimedia keys: | No |
| Layout: | CZ/SK |
| Color: | Black |
| Cable length: | 1.8 m |
| Dimension: | 446.4 x 133.31 x 23.25 mm |
| Weight: | 470 g |















