Product description Genius 31250017400 RGB podsvícený stojan na sluchátka GX-UH100, 2x USB-A 2x USB-C HUB, černý
| Výška | 24.3 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Hloubka | 24.3 cm |
Headphone Stand Genius GX-UH100
Practical stand for gaming headset and smartphone. It features a USB hub with two USB-A ports and two USB-C ports for connecting additional peripherals. The stylish RGB backlighting with 8 color modes will surely delight as well.
Basic specifications:
| Connectors: | 2x USB-A, 2x USB-C |
| Backlight: | RGB |
| Cable length: | 1.5 m |
| Color: | black |
| Interface: | USB 2.0 |
| Dimension: | 255 × 163 × 143 mm |
| Weight:: | 333 g |
| OS: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |















