Product description Gamepad Genius 31610001400 GX Gaming GX-17UV, 17tl., USB/PS3, černý
| Výška | 16.0 cm |
| Šířka | 13.5 cm |
| Hloubka | 7.5 cm |
Genius GX Gaming GX-17UV
Wired ergonomic gamepad designed for PS3 gaming console and computer. It features a 4-way D-pad and 17 buttons, ensuring all gaming functions are always within reach. 2 vibration motors ensure that you can literally feel the excitement. The connection can be easily made using a USB connector.
Basic specifications:
| Compatibility: | PS3, PC (Windows 7/8/10/11) |
| Number of buttons: | 17 |
| Vibration: | Yes |
| Connection: | USB |
| Cable length: | 1.8 m |
| Color: | black |















