Product description ASUS Vivobook Flip 14 TP3407SA-OLED041X Laptop, Ultra 7 Processor 258V, 14", WUXGA, T, 32GB, 1TB, Arc, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-258V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TP3407SA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Šedá |
| Exact weight (kg) | 1,57 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 70 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 47 |
Model: ASUS Vivobook 14 Flip TP3407SA-OLED041X
Color: Matte Gray (aluminum lid, plastic chassis)
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: Intel Core Ultra 7 258V (8 cores, up to 4.8 GHz, 12MB cache) with Intel AI Boost NPU
Display: 14" FHD+ (1920 × 1200) OLED, 16:10, 0.2 ms, 60Hz, HDR True Black 500, 100% DCI-P3, 500 nits, stylus support
Touchscreen: Yes
Graphics Card: Intel Arc Graphics (integrated)
Hard Drive: 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Optical Drive: No
Memory: 32GB LPDDR5X (onboard, non-expandable)
Wireless Communication: Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4
Side connectors:
* 1x Thunderbolt 4 (DP + PD)
* 1x USB-C 3.2 Gen 2 (DP + PD)
* 1x USB-A 3.2 Gen 1
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x 3.5mm combo jack
* 1x microSD card reader
Webcam: 1080p FHD with cover + IR for Windows Hello
Microphone: Built-in microphone array
Dimensions: 31.26 × 22.09 × 1.69–1.71 cm
Weight: 1.57 kg (with battery)
Power Supply: 65W USB-C adapter
Keyboard: Backlit Chiclet keyboard
Warranty: 2 Years
Additional Information: Stylus support, Dolby Vision, TÜV certification, Military-grade test MIL-STD 810H, McAfee, MyASUS features, CapCut, GlideX, StoryCube, Adobe Creative Cloud 1 month
Color: Matte Gray (aluminum lid, plastic chassis)
Operating System: Windows 11 Pro
Processor: Intel Core Ultra 7 258V (8 cores, up to 4.8 GHz, 12MB cache) with Intel AI Boost NPU
Display: 14" FHD+ (1920 × 1200) OLED, 16:10, 0.2 ms, 60Hz, HDR True Black 500, 100% DCI-P3, 500 nits, stylus support
Touchscreen: Yes
Graphics Card: Intel Arc Graphics (integrated)
Hard Drive: 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Optical Drive: No
Memory: 32GB LPDDR5X (onboard, non-expandable)
Wireless Communication: Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4
Side connectors:
* 1x Thunderbolt 4 (DP + PD)
* 1x USB-C 3.2 Gen 2 (DP + PD)
* 1x USB-A 3.2 Gen 1
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x 3.5mm combo jack
* 1x microSD card reader
Webcam: 1080p FHD with cover + IR for Windows Hello
Microphone: Built-in microphone array
Dimensions: 31.26 × 22.09 × 1.69–1.71 cm
Weight: 1.57 kg (with battery)
Power Supply: 65W USB-C adapter
Keyboard: Backlit Chiclet keyboard
Warranty: 2 Years
Additional Information: Stylus support, Dolby Vision, TÜV certification, Military-grade test MIL-STD 810H, McAfee, MyASUS features, CapCut, GlideX, StoryCube, Adobe Creative Cloud 1 month















