Product description ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1629W Laptop, i3-1315U, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, UHD, W11H, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i3-1315U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1605VA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Černá |
| Exact weight (kg) | 1,88 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 249,5 |
| Šířka (mm) | 358,7 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 16 (X1605VA-MB1629W)
* military standard MIL-STD 810H
* ASUS ErgoSense keyboard
* ASUS AI noise cancellation
* 180° hinge
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i3-1315U (6 cores - 2P + 4E, 8 threads, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Memory: 8GB DDR4 onboard + 8GB DDR4 SO-DIMM
Number of slots (total/free): 1x DDR4 SO-DIMM slot (1/0)
Hard Drive: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Hard Drive Expansion Slots: 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
Optical Drive: no
Smart Card Reader: no
Display: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-glare IPS, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, integrated speaker, integrated microphone
Web Camera: 720p HD
Pointing Device: Touchpad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Network: no
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.3)
USB Ports:
* 1x USB 2.0 type A
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type C with power delivery support
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type A
Additional ports:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm combined audio jack for headphones/microphone
* 1x DC-in
Battery: 42Wh, 3S1P, 3-cell Li-ion
Power Supply: 4.5mm, 65W AC adapter
Security Management: BIOS boot protection with user password, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Color: Indie Black
Material: plastic
Dimensions: 358.7x249.5x19.9mm
Weight: approx. 1.88kg
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Manufacturer's website: https://www.Asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.
* military standard MIL-STD 810H
* ASUS ErgoSense keyboard
* ASUS AI noise cancellation
* 180° hinge
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core i3-1315U (6 cores - 2P + 4E, 8 threads, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Memory: 8GB DDR4 onboard + 8GB DDR4 SO-DIMM
Number of slots (total/free): 1x DDR4 SO-DIMM slot (1/0)
Hard Drive: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Hard Drive Expansion Slots: 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
Optical Drive: no
Smart Card Reader: no
Display: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-glare IPS, 60Hz, 300 nits, 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, integrated speaker, integrated microphone
Web Camera: 720p HD
Pointing Device: Touchpad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Network: no
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.3)
USB Ports:
* 1x USB 2.0 type A
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type C with power delivery support
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type A
Additional ports:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm combined audio jack for headphones/microphone
* 1x DC-in
Battery: 42Wh, 3S1P, 3-cell Li-ion
Power Supply: 4.5mm, 65W AC adapter
Security Management: BIOS boot protection with user password, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Color: Indie Black
Material: plastic
Dimensions: 358.7x249.5x19.9mm
Weight: approx. 1.88kg
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Manufacturer's website: https://www.Asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.















