Product description ASUS Vivobook 15 X1502VA X1502VA-NJ882W Laptop, i5-13420H, 15,6", FHD, 16GB, 1TB, UHD Xe, W11H, Silver, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-13420H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1502VA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Stříbrná |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 23,25 |
| Šířka (mm) | 35,97 |
| Hloubka (mm) | 1,99 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 15 (X1502VA-NJ882W)
* military standard MIL-STD 810H
Operating System: Windows 11 Home – ASUS recommends Windows 11 Pro for business
Processor: Intel Core i5-13420H (2.1 GHz, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 threads, 12MB cache)
Memory: 8 GB DDR4 on board + 8 GB DDR4 SO-DIMM
Number of slots (total/free): 1/0
Total memory: 16 GB DDR4
Hard drive: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Hard Drive Expansion Slots: 0
Optical Drive: no optical drive
Memory Card Reader: no
Display: 15.6" FHD (1920 × 1080), 16:9, LED backlit, 60 Hz, 250 nits, anti-glare, 45% NTSC, TÜV Rheinland-certified
Graphics Card: integrated Intel Iris X Graphics
Audio: SonicMaster, built-in speakers, microphone
Web Camera: 720p HD camera with privacy shutter
Pointing Device: touchpad (with integrated fingerprint reader)
Backlit Keyboard: yes (silver chiclet)
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: yes
Network: 1x RJ-45 (LAN)
Wireless Communication: Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth® 5.1
USB Ports:
* 1x USB 2.0 Type-A
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (with power delivery support)
Additional ports:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm combo audio jack
* 1x DC-in
Battery: 42 Wh, 3-cell Li-ion
Power Supply: 65W adapter (19V / 3.42A)
Security Management: Fingerprint Reader, TPM (firmware), BIOS password, McAfee® (30 days)
Color: Cool Silver
Material: plastic
Dimensions: 35.97 × 23.25 × 1.99 cm
Weight: 1.70 kg
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for both business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Manufacturer's website: https://www.Asus.com
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.
* military standard MIL-STD 810H
Operating System: Windows 11 Home – ASUS recommends Windows 11 Pro for business
Processor: Intel Core i5-13420H (2.1 GHz, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 threads, 12MB cache)
Memory: 8 GB DDR4 on board + 8 GB DDR4 SO-DIMM
Number of slots (total/free): 1/0
Total memory: 16 GB DDR4
Hard drive: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Hard Drive Expansion Slots: 0
Optical Drive: no optical drive
Memory Card Reader: no
Display: 15.6" FHD (1920 × 1080), 16:9, LED backlit, 60 Hz, 250 nits, anti-glare, 45% NTSC, TÜV Rheinland-certified
Graphics Card: integrated Intel Iris X Graphics
Audio: SonicMaster, built-in speakers, microphone
Web Camera: 720p HD camera with privacy shutter
Pointing Device: touchpad (with integrated fingerprint reader)
Backlit Keyboard: yes (silver chiclet)
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: yes
Network: 1x RJ-45 (LAN)
Wireless Communication: Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth® 5.1
USB Ports:
* 1x USB 2.0 Type-A
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (with power delivery support)
Additional ports:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm combo audio jack
* 1x DC-in
Battery: 42 Wh, 3-cell Li-ion
Power Supply: 65W adapter (19V / 3.42A)
Security Management: Fingerprint Reader, TPM (firmware), BIOS password, McAfee® (30 days)
Color: Cool Silver
Material: plastic
Dimensions: 35.97 × 23.25 × 1.99 cm
Weight: 1.70 kg
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for both business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Manufacturer's website: https://www.Asus.com
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.















