Product description ASUS Vivobook 15 M1502YA-NJ574W Laptop, R7-5825U, 15,6", FHD, 16GB, 1TB, RX Vega 8, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 5000 |
| Přesný model | R7-5825U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD TN/TFT |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | M1502YA-NJ574W |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Modrá |
| Exact weight (kg) | 1,7 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 232,5 |
| Šířka (mm) | 359,7 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 15 (M1502YA-NJ574W)
* military standard MIL-STD 810H
* ASUS ErgoSense keyboard
* ASUS AI Noise-Canceling
* 180° hinge
Operating System: Windows 11 Home
Processor: AMD Ryzen 7 5825U (8 cores, 16 threads, 2.0/4.5 GHz, 16 MB cache)
Memory: 8GB DDR4 onboard + 8GB DDR4 SO-DIMM
Number of slots (total/free): 1x DDR4 SO-DIMM slot (1/0)
Hard Drive: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
Hard Drive Expansion Slots: 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 15.6" FHD (1920x1080) 16:9 anti-glare TN, 60Hz, 250 nits, 45% NTSC
Graphics Card: Integrated AMD Radeon RX Vega 8
Audio: SonicMaster, integrated speaker, integrated microphone
Web Camera: 720p HD with cover
Pointing Device: Precision touchpad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Network: no
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.3)
USB Ports:
* 1x USB 2.0 type A
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type C with power delivery support
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type A
Additional ports:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm combined audio jack for headphones/microphone
* 1x DC-in
Battery: 42Wh, 3S1P, 3-cell Li-ion
Power Supply: 4.5mm, 45W AC adapter
Security Management: BIOS boot protection with user password, Trusted Platform Module (firmware TPM), user password for BIOS setup
Color: blue (Quiet Blue)
Material: plastic
Dimensions: 359.7x232.5x19.9mm
Weight: approx. 1.7kg
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for both business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Manufacturer's website: https://www.Asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-15-m1502/
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.
* military standard MIL-STD 810H
* ASUS ErgoSense keyboard
* ASUS AI Noise-Canceling
* 180° hinge
Operating System: Windows 11 Home
Processor: AMD Ryzen 7 5825U (8 cores, 16 threads, 2.0/4.5 GHz, 16 MB cache)
Memory: 8GB DDR4 onboard + 8GB DDR4 SO-DIMM
Number of slots (total/free): 1x DDR4 SO-DIMM slot (1/0)
Hard Drive: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
Hard Drive Expansion Slots: 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 15.6" FHD (1920x1080) 16:9 anti-glare TN, 60Hz, 250 nits, 45% NTSC
Graphics Card: Integrated AMD Radeon RX Vega 8
Audio: SonicMaster, integrated speaker, integrated microphone
Web Camera: 720p HD with cover
Pointing Device: Precision touchpad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Network: no
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.3)
USB Ports:
* 1x USB 2.0 type A
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type C with power delivery support
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type A
Additional ports:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm combined audio jack for headphones/microphone
* 1x DC-in
Battery: 42Wh, 3S1P, 3-cell Li-ion
Power Supply: 4.5mm, 45W AC adapter
Security Management: BIOS boot protection with user password, Trusted Platform Module (firmware TPM), user password for BIOS setup
Color: blue (Quiet Blue)
Material: plastic
Dimensions: 359.7x232.5x19.9mm
Weight: approx. 1.7kg
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for both business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Manufacturer's website: https://www.Asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-15-m1502/
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.















