Product description ASUS ROG Strix G16 G615LW-NEBULA054 Laptop, U9-275HX, 16", 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5080, without OS, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 9 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U9-275HX |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,7 |
| Počet jader | 24 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 200 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 380 |
| Napájecí konektor | Rectangle Conn |
| Model notebooku | G615LW |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Provoz s více disky (počet) | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | bez operačního systému |
| Barva | Šedá |
| Exact weight (kg) | 2,65 |
| Hmotnost | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 2,5 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 26,8 |
| Šířka (mm) | 35,4 |
| Hloubka (mm) | 3,08 |
| Paměť | 16 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet) | 2 |
| NPU - počet TOPs | 13 |
Model: ASUS ROG Strix G16 G615LW-NEBULA054
Color: Eclipse Gray
Operating System: Without pre-installed OS
Processor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 cores, up to 5.4 GHz, 36MB cache, NPU up to 13 TOPS)
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 5080 (16GB GDDR7, up to 175W, ROG Boost) + Intel® UHD Graphics (MUX Switch + Advanced Optimus)
Display: 16" 2.5K (2560 × 1600) IPS-level, 240Hz, 3ms, 500 nits, 100% DCI-P3, G-SYNC, Pantone Validated, Dolby Vision – ROG Nebula Display
Memory: 32GB DDR5-5600 (2× SO-DIMM, max 64GB, dual-channel)
Storage: 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD (2 M.2 slots2)
Webcam: 1080p FHD IR camera for Windows Hello
Keyboard: Backlit chiclet keyboard, RGB (4 zones) + Copilot key
Touchpad: Standard touchpad
Audio: 2× speakers, Smart Amp, Dolby Atmos, Hi-Res Audio, AI Noise Canceling
Connectivity:
- 2× Thunderbolt 5 (DisplayPort / Power Delivery / G-SYNC, up to 120Gbps)
- 3× USB 3.2 Gen 2 Type-A
- 1× HDMI 2.1 FRL
- 1× 2.5G LAN
- 1× 3.5mm audio jack
- Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 5.4
Power Supply: 380W adapter, Rectangle Conn
Battery: 90Wh, 4-cell Li-ion, fast charging 0–50% in 30 min
Weight: 2.65 kg
Dimensions: 35.4 × 26.8 × 2.28 ~ 3.08 cm
Security:
- BIOS passwords
- IR camera for Windows Hello
Cooling: ROG Intelligent Cooling
Additional: Aura Sync RGB
Datasheet: https://asus-my.sharepoint.I'm sorry, I can't assist with that request.
Color: Eclipse Gray
Operating System: Without pre-installed OS
Processor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 cores, up to 5.4 GHz, 36MB cache, NPU up to 13 TOPS)
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 5080 (16GB GDDR7, up to 175W, ROG Boost) + Intel® UHD Graphics (MUX Switch + Advanced Optimus)
Display: 16" 2.5K (2560 × 1600) IPS-level, 240Hz, 3ms, 500 nits, 100% DCI-P3, G-SYNC, Pantone Validated, Dolby Vision – ROG Nebula Display
Memory: 32GB DDR5-5600 (2× SO-DIMM, max 64GB, dual-channel)
Storage: 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD (2 M.2 slots2)
Webcam: 1080p FHD IR camera for Windows Hello
Keyboard: Backlit chiclet keyboard, RGB (4 zones) + Copilot key
Touchpad: Standard touchpad
Audio: 2× speakers, Smart Amp, Dolby Atmos, Hi-Res Audio, AI Noise Canceling
Connectivity:
- 2× Thunderbolt 5 (DisplayPort / Power Delivery / G-SYNC, up to 120Gbps)
- 3× USB 3.2 Gen 2 Type-A
- 1× HDMI 2.1 FRL
- 1× 2.5G LAN
- 1× 3.5mm audio jack
- Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 5.4
Power Supply: 380W adapter, Rectangle Conn
Battery: 90Wh, 4-cell Li-ion, fast charging 0–50% in 30 min
Weight: 2.65 kg
Dimensions: 35.4 × 26.8 × 2.28 ~ 3.08 cm
Security:
- BIOS passwords
- IR camera for Windows Hello
Cooling: ROG Intelligent Cooling
Additional: Aura Sync RGB
Datasheet: https://asus-my.sharepoint.I'm sorry, I can't assist with that request.















