Product description ASUS ExpertBook B1 B1503CVA B1503CVA-S71217 Laptop, i5-13420H, 15,6", FHD, 16GB, 512GB, UHD Xe, without OS, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-13420H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Počet jader | 8 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | B1503CVA |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Provoz s více disky (počet) | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | bez operačního systému |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Šedá |
| Exact weight (kg) | 1,68 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 232,2 |
| Šířka (mm) | 359,5 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N1024120032 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS ExpertBook B1 (B1503CVA-S71217)
* military standard MIL-STD 810H
* TCO certification
* Copilot key
Operating System: no
Processor: Intel Core i5-13420H (8 cores - 4P + 4E, 12 threads, P-core 2.1/4.6 GHz, E-core 1.5/3.4 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16GB DDR5 SO-DIMM
Number of slots (total/free): 2x DDR5 SO-DIMM slot (2/1)
Maximum size: 64GB
Hard drive: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Hard Drive Expansion Slots: 1x M.2 SSD
Optical Drive: no
Chip Card Reader: no
Display: 15.6" FHD (1920x1080) 16:9, anti-glare IPS, LED, 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel UHD Graphics Xe G4 48EU
Audio: sound by Dirac, integrated speaker, integrated microphone
Web Camera: yes
Pointing Device: Touchpad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Network: GbE
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth
USB Ports:
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type A
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type C support DP/PD
Additional ports:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm combined audio jack
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x Kensington security slot
Battery: 50Wh, 3S1P, 3-cell Li-ion
Power Supply: 65W AC, USB-C
Security Management: HDD protection and user password security, user password protection during BIOS boot, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, user password for BIOS setup, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), Kensington Nano Security Slot™, Microsoft Pluton Security Processor
Color: gray (Gentle Grey)
Material: plastic
Dimensions: 359.5x232.2x19.9mm
Weight: approx. 1.68kg
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for both business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Manufacturer's website: https://www.Asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-b1-b1503/
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.
* military standard MIL-STD 810H
* TCO certification
* Copilot key
Operating System: no
Processor: Intel Core i5-13420H (8 cores - 4P + 4E, 12 threads, P-core 2.1/4.6 GHz, E-core 1.5/3.4 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16GB DDR5 SO-DIMM
Number of slots (total/free): 2x DDR5 SO-DIMM slot (2/1)
Maximum size: 64GB
Hard drive: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Hard Drive Expansion Slots: 1x M.2 SSD
Optical Drive: no
Chip Card Reader: no
Display: 15.6" FHD (1920x1080) 16:9, anti-glare IPS, LED, 45% NTSC
Graphics Card: Integrated Intel UHD Graphics Xe G4 48EU
Audio: sound by Dirac, integrated speaker, integrated microphone
Web Camera: yes
Pointing Device: Touchpad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: no
Network: GbE
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth
USB Ports:
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type A
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type C support DP/PD
Additional ports:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm combined audio jack
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x Kensington security slot
Battery: 50Wh, 3S1P, 3-cell Li-ion
Power Supply: 65W AC, USB-C
Security Management: HDD protection and user password security, user password protection during BIOS boot, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, user password for BIOS setup, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), Kensington Nano Security Slot™, Microsoft Pluton Security Processor
Color: gray (Gentle Grey)
Material: plastic
Dimensions: 359.5x232.2x19.9mm
Weight: approx. 1.68kg
Warranty: 2 years
Two-year premium ASUS Pick-up and Return warranty for both business and private individuals FREE.
For details, see here: https://www.Asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Manufacturer's website: https://www.Asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-b1-b1503/
You can find the offer of compatible extensions to the standard warranty in the related products.















