Product description Acer TravelMate P4 16 TMP416-74-TCO-5471 NX.BG6EC.003 Laptop, U5-225H, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, Intel int, W11P, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U5-225H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 14 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMP416-74-TCO-5471 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Modrá |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 65 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 13 |
Acer TravelMate P4 16 (TMP416-74-TCO-5471)
* TCO certification
* Military standard MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* TravelMate Sense app
Operating System: Windows 11 Professional
Processor: Intel Core Ultra 5 225H (14 cores - 4P + 8E + 2LPE, 14 threads, P-core 1.7/4.9 GHz, E-core 1.3/4.3 GHz, LPE-core 0.7/2.5 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (up to 13 TOPS)
Memory: 16GB DDR5
Number of slots (total/free): two DDR5 slots (2/1)
Maximum size: 64GB
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optical drive: no
Memory card reader: microSD
Smart card reader: no
Display: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-glare IPS, 300 nits
Graphics card: Integrated Intel Arc/Intel Graphics
Audio: DTS® Audio; 2x microphone
Web camera: FHD IR USB TNR
Pen: no
Pointing device: TouchPad
Backlit keyboard: yes (white)
Numeric keypad: yes
Fingerprint reader: yes
Network: Gigabit Ethernet
Wireless communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MIMO CNVi + BT 5.4 LE Audio)
USB Ports:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort over USB-C/USB charging 5V, 3A/DC-in port 20V, 65W or 100W)
Additional ports:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x microSD card reader
* 1x combo headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x Kensington security slot
TPM 2.0: yes
Battery: 65Wh Li-Ion
Power Supply: 100W USB-C AC adapter
Color: blue (Slate Blue)
Warranty: 2 years
* TCO certification
* Military standard MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* TravelMate Sense app
Operating System: Windows 11 Professional
Processor: Intel Core Ultra 5 225H (14 cores - 4P + 8E + 2LPE, 14 threads, P-core 1.7/4.9 GHz, E-core 1.3/4.3 GHz, LPE-core 0.7/2.5 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (up to 13 TOPS)
Memory: 16GB DDR5
Number of slots (total/free): two DDR5 slots (2/1)
Maximum size: 64GB
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optical drive: no
Memory card reader: microSD
Smart card reader: no
Display: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-glare IPS, 300 nits
Graphics card: Integrated Intel Arc/Intel Graphics
Audio: DTS® Audio; 2x microphone
Web camera: FHD IR USB TNR
Pen: no
Pointing device: TouchPad
Backlit keyboard: yes (white)
Numeric keypad: yes
Fingerprint reader: yes
Network: Gigabit Ethernet
Wireless communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MIMO CNVi + BT 5.4 LE Audio)
USB Ports:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort over USB-C/USB charging 5V, 3A/DC-in port 20V, 65W or 100W)
Additional ports:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x microSD card reader
* 1x combo headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x Kensington security slot
TPM 2.0: yes
Battery: 65Wh Li-Ion
Power Supply: 100W USB-C AC adapter
Color: blue (Slate Blue)
Warranty: 2 years















