Product description Acer TravelMate P2 15 TMP215-75-G2-TCO-54EZ NX.BMFEC.002 Laptop, U5-125H, 15,6", FHD, 8GB, 512GB, Arc Xe, W11P, Silver, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | u5-125H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 14 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.0 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMP215-75-G2-TCO-54EZ |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Počet paměti RAM | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,626 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 242,75 |
| Šířka (mm) | 361,26 |
| Hloubka (mm) | 18,6-20,35 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
Acer TravelMate P2 15 (TMP215-75-G2-TCO-54EZ)
* Acer Dust Defender
* TCO 9 certification.0
* military standard MIL-STD 810H
* Copilot (AI) key and TravelMate Sense
Operating System: Windows 11 Professional 64
Processor: Intel Core Ultra 5 125H (14 cores - 4P + 8E + 2LPE, 18 threads, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.7/3.6 GHz, LPE-core 0.7/2.5 GHz, 18 MB cache)
Memory: 8GB DDR5
Maximum Memory Size: 64GB
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optical Drive: no
Card Reader: microSD
Display: 15.6" FHD (1920x1080) 16:9 anti-glare IPS, 300 nits
Graphics Card: Integrated Intel Arc 7-cores iGPU
Audio: DTS® Audio, 2x speaker; 2x microphone
Web Camera: FHD IR USB TNR
Pointing Device: OceanGlass Touchpad
Keyboard: backlit with numeric keypad
Fingerprint Reader: yes
Smart Card Reader: no
Network: Gigabit Ethernet
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax + BT 5.3)
USB Connectors:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB Type C, USB 3.2 Gen2: (up to 10 Gb/s)/DisplayPort over USB-C /charging via USB 5V; 3A/DC-in 20V; 60W
Additional connectors:
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x microSD card reader
* 1x Kensington security slot (nano)
TPM 2.0: yes
Battery: 3-cell 53Wh Li-ion
Power Supply: 100W USB-C AC adapter PCR50%
Color: Silver
Dimensions: 361.26x242.75x18.6/20.35mm
Weight: approx. 1.626kg
Warranty: 2 years
* Acer Dust Defender
* TCO 9 certification.0
* military standard MIL-STD 810H
* Copilot (AI) key and TravelMate Sense
Operating System: Windows 11 Professional 64
Processor: Intel Core Ultra 5 125H (14 cores - 4P + 8E + 2LPE, 18 threads, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.7/3.6 GHz, LPE-core 0.7/2.5 GHz, 18 MB cache)
Memory: 8GB DDR5
Maximum Memory Size: 64GB
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optical Drive: no
Card Reader: microSD
Display: 15.6" FHD (1920x1080) 16:9 anti-glare IPS, 300 nits
Graphics Card: Integrated Intel Arc 7-cores iGPU
Audio: DTS® Audio, 2x speaker; 2x microphone
Web Camera: FHD IR USB TNR
Pointing Device: OceanGlass Touchpad
Keyboard: backlit with numeric keypad
Fingerprint Reader: yes
Smart Card Reader: no
Network: Gigabit Ethernet
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax + BT 5.3)
USB Connectors:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB Type C, USB 3.2 Gen2: (up to 10 Gb/s)/DisplayPort over USB-C /charging via USB 5V; 3A/DC-in 20V; 60W
Additional connectors:
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x microSD card reader
* 1x Kensington security slot (nano)
TPM 2.0: yes
Battery: 3-cell 53Wh Li-ion
Power Supply: 100W USB-C AC adapter PCR50%
Color: Silver
Dimensions: 361.26x242.75x18.6/20.35mm
Weight: approx. 1.626kg
Warranty: 2 years















