Product description Acer TravelMate P2 14 TMP214-56 NX.BD3EC.003 Laptop, 5-120U, 14", WUXGA, 16GB, 512GB SSD, UHD, W11P, Silver, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core 5 |
| Generace CPU | Intel Core 1. generace |
| Přesný model | 5-120U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,4 |
| Počet jader | 10 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.0 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMP214-56 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 5200 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,38 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 233,3 |
| Šířka (mm) | 314,8 |
| Hloubka (mm) | 19,65 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N922070142 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 56 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer TravelMate P2 14 (TMP214-56-TCO-56HZ)
* Acer Dust Defender
* TCO 9 certification.0
* military standard MIL-STD 810H
* Copilot (AI) key and TravelMate Sense
Operating System: Windows 11 Professional 64
Processor: Intel Core 5 120U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.4/5.0 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16GB DDR5
Maximum Memory Size: 64GB, 5200MT/s
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optical Drive: no
Memory Card Reader: microSD
Display: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-glare IPS
Graphics Card: Integrated Intel Iris (in Intel UHD mode)
Audio: DTS® Audio, 2x speaker; 2x microphone
Web Camera: HD TNR
Pointing Device: Precision Touchpad
Keyboard: backlit without numeric keypad
Fingerprint Reader: yes
Smart Card Reader: no
Network: Gigabit Ethernet
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (WiFi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3)
USB Connectors:
* 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort over USB-C/Thunderbolt™4/USB charging 5V; 3A/DC-in port 20V; 65W with power delivery support)
* 2x USB 3.2 Gen1
Additional connectors:
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x microSD card reader
* 1x Kensington security slot
TPM 2.0: yes
Battery: 3-cell 56Wh Li-ion
Battery life: up to 11h (MobileMark® 2025)
Power supply: 65W USB-C AC adapter PCR50%
Color: Pure Silver
Dimensions: 314.8x233.3x17.95/19.65mm
Weight: approx. 1.38kg
Warranty: 2 years
* Acer Dust Defender
* TCO 9 certification.0
* military standard MIL-STD 810H
* Copilot (AI) key and TravelMate Sense
Operating System: Windows 11 Professional 64
Processor: Intel Core 5 120U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.4/5.0 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16GB DDR5
Maximum Memory Size: 64GB, 5200MT/s
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optical Drive: no
Memory Card Reader: microSD
Display: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 anti-glare IPS
Graphics Card: Integrated Intel Iris (in Intel UHD mode)
Audio: DTS® Audio, 2x speaker; 2x microphone
Web Camera: HD TNR
Pointing Device: Precision Touchpad
Keyboard: backlit without numeric keypad
Fingerprint Reader: yes
Smart Card Reader: no
Network: Gigabit Ethernet
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (WiFi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3)
USB Connectors:
* 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort over USB-C/Thunderbolt™4/USB charging 5V; 3A/DC-in port 20V; 65W with power delivery support)
* 2x USB 3.2 Gen1
Additional connectors:
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x microSD card reader
* 1x Kensington security slot
TPM 2.0: yes
Battery: 3-cell 56Wh Li-ion
Battery life: up to 11h (MobileMark® 2025)
Power supply: 65W USB-C AC adapter PCR50%
Color: Pure Silver
Dimensions: 314.8x233.3x17.95/19.65mm
Weight: approx. 1.38kg
Warranty: 2 years















