Product description acer Swift Edge 14 SFE14-51T-75NM NX.JG4EC.007 Laptop, U7-256V, 14", 2880x1800, T, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, White, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-256V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | SFE14-51T-75NM |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Platforma Intel® Evo™ | Ano |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Bílá |
| Exact weight (kg) | 0,99 |
| Hmotnost | Super lehký do 1 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 229,3 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Hloubka (mm) | 9,3 |
| TCO Certified | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 65 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 47 |
Acer Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-75NM)
Copilot+ PC
*SW NitroSense
*Copilot key
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core Ultra 7 256V (8 cores - 4P + 4LPE, 8 threads, P-core 2.2/4.8 GHz, LPE-core 2.2/3.7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, up to 47 TOPS
Memory: 16GB LPDDR5x
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optical Drive: no
Memory Card Reader: no
Display: 14" WQ2.8K (2880x1800) 16:10 anti-glare OLED touchscreen, 120Hz, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 500 nits, HDR True black 500 support, TÜV Low blue/Eyesafe
Graphics Card: Integrated Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x speaker; 2x microphone
Webcam: FHD IR USB TNR
Pointing Device: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Keyboard: white backlit without numeric keypad
Fingerprint Reader: yes
Network: no
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio)
USB Ports:
*2x USB-C™ with support for: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort over USB-C/Thunderbolt™ 4/charging via USB 5 V; 3 A/DC-in 15 or 20 V; 100 W
*1x USB 3.2 Gen2
*1x USB 3.2 Gen1
Other ports:
*1x HDMI 2.1
*1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
*1x Kensington security slot
Battery: 65Wh Li-ion
Power Supply: 100W USB-C AC adapter PCR50%
Color: white (Pearl white)
Dimensions: 313.7x229.3x9.3mm
Weight: 990g
Warranty: 2 years
Copilot+ PC
*SW NitroSense
*Copilot key
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core Ultra 7 256V (8 cores - 4P + 4LPE, 8 threads, P-core 2.2/4.8 GHz, LPE-core 2.2/3.7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, up to 47 TOPS
Memory: 16GB LPDDR5x
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optical Drive: no
Memory Card Reader: no
Display: 14" WQ2.8K (2880x1800) 16:10 anti-glare OLED touchscreen, 120Hz, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 500 nits, HDR True black 500 support, TÜV Low blue/Eyesafe
Graphics Card: Integrated Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x speaker; 2x microphone
Webcam: FHD IR USB TNR
Pointing Device: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Keyboard: white backlit without numeric keypad
Fingerprint Reader: yes
Network: no
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio)
USB Ports:
*2x USB-C™ with support for: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort over USB-C/Thunderbolt™ 4/charging via USB 5 V; 3 A/DC-in 15 or 20 V; 100 W
*1x USB 3.2 Gen2
*1x USB 3.2 Gen1
Other ports:
*1x HDMI 2.1
*1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
*1x Kensington security slot
Battery: 65Wh Li-ion
Power Supply: 100W USB-C AC adapter PCR50%
Color: white (Pearl white)
Dimensions: 313.7x229.3x9.3mm
Weight: 990g
Warranty: 2 years















