Product description Acer Nitro V15 ANV15-51 NH.QNDEC.00B Laptop, i5-13420H, 15,6", FHD, 16GB, 512GB SSD, RTX 2050, without OS, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-13420H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 135 |
| Napájecí konektor | 5.5phy |
| Model notebooku | ANV15-51 |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5200 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | bez operačního systému |
| Barva | Černá |
| Exact weight (kg) | 2,113 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 26,9 |
| Šířka (mm) | 362,3 |
| Hloubka (mm) | 239,89 |
| Paměť | 4 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: Acer Nitro V15 (ANV15-51)
Operating System: No operating system
Processor: Intel Core i5-13420H (8C, 12 MB Intel Smart Cache, 2.1 GHz, up to 4.6 GHz)
Memory: 16 GB (8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory)
Number of slots (total/free): 2/0
Maximum size: 32 GB
Hard drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Hard Drive Expansion Slots: 1x M.2 SSD
Optical Drive: no
Display: 15.6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 144Hz
Graphics Card: NVIDIA GeForce RTX 2050 4G-GDDR6(2C*512*16*2)
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Web Camera: HD TNR
Fingerprint Reader: no
Network: Gigabit Ethernet
Wireless Communication: Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1
USB:
*1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5V; 3A / DC-in port 20V; 65W
*3x USB 3.2 Gen1
Additional connectors:
*1x RJ-45
*1x HDMI 2.1
Memory card reader: no
Battery: 57 Wh, Li-ion
Power supply: 135W 5.5phy Slim AC Adapter
Color: Obsidian Black
Dimensions: 362.3 x 239.89 x 22.9/26.9 mm
Weight: 2.113 kg
Warranty: 2 years
Operating System: No operating system
Processor: Intel Core i5-13420H (8C, 12 MB Intel Smart Cache, 2.1 GHz, up to 4.6 GHz)
Memory: 16 GB (8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory)
Number of slots (total/free): 2/0
Maximum size: 32 GB
Hard drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Hard Drive Expansion Slots: 1x M.2 SSD
Optical Drive: no
Display: 15.6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 144Hz
Graphics Card: NVIDIA GeForce RTX 2050 4G-GDDR6(2C*512*16*2)
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Web Camera: HD TNR
Fingerprint Reader: no
Network: Gigabit Ethernet
Wireless Communication: Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1
USB:
*1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5V; 3A / DC-in port 20V; 65W
*3x USB 3.2 Gen1
Additional connectors:
*1x RJ-45
*1x HDMI 2.1
Memory card reader: no
Battery: 57 Wh, Li-ion
Power supply: 135W 5.5phy Slim AC Adapter
Color: Obsidian Black
Dimensions: 362.3 x 239.89 x 22.9/26.9 mm
Weight: 2.113 kg
Warranty: 2 years















