Product description Acer Nitro V 15 ANV15-51-95UK NH.QQEEC.010 Laptop, i9-13900H, 15,6", FHD, 16GB, 1TB SSD, RTX 4060, without OS, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i9 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i9-13900H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,6 |
| Počet jader | 14 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 165 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 135 |
| Napájecí konektor | 5.5phy |
| Model notebooku | ANV15-51-95UK |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Operační systém | bez operačního systému |
| Barva | Černá |
| Exact weight (kg) | 2,11 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 239,9 |
| Šířka (mm) | 362,3 |
| Hloubka (mm) | 26,9 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 57 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Nitro V 15 (ANV15-51-95UK)
* NitroSense
Operating System: no (ESHELL Linux - Boot-up only)
Processor: Intel Core i9-13900H (14 cores - 6P + 8E, 20 threads, P-core 2.6/5.4 GHz, E-core 1.9/4.1 GHz, 24 MB cache)
Memory: 2x 8GB DDR5
Number of slots (total/free): 2 DDR5 slots (2/0)
Hard Drive: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optical drive: no
Card reader: no
Display: 15.6" FHD (1920x1080) 16:9 IPS, 165Hz, 300 nits, anti-glare
Graphics card: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060, 8GB GDDR6
Audio: 2x speaker, DTS® X: Ultra audio; 2x microphone
Web camera: HD TNR
Pointing device: TouchPad
Numeric keypad: yes
Keyboard backlight: yes (white)
Fingerprint reader: no
Network: yes
Wireless communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1)
USB Connectors:
* 3x USB 3.2 Gen 1 Type A
* 1x USB 3.2 Gen 2 Type C (up to 10Gb/s, DisplayPort, USB charging 5V/3A, DC-in power 20V/65W)
Additional connectors:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
Battery: 57Wh Li-ion
Power Supply: 135W 5.5mm AC
Color: black (Obsidian black)
Dimensions: 362.3x239.9x26.9mm
Weight: 2.11kg
Warranty: 2 years
* NitroSense
Operating System: no (ESHELL Linux - Boot-up only)
Processor: Intel Core i9-13900H (14 cores - 6P + 8E, 20 threads, P-core 2.6/5.4 GHz, E-core 1.9/4.1 GHz, 24 MB cache)
Memory: 2x 8GB DDR5
Number of slots (total/free): 2 DDR5 slots (2/0)
Hard Drive: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optical drive: no
Card reader: no
Display: 15.6" FHD (1920x1080) 16:9 IPS, 165Hz, 300 nits, anti-glare
Graphics card: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060, 8GB GDDR6
Audio: 2x speaker, DTS® X: Ultra audio; 2x microphone
Web camera: HD TNR
Pointing device: TouchPad
Numeric keypad: yes
Keyboard backlight: yes (white)
Fingerprint reader: no
Network: yes
Wireless communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1)
USB Connectors:
* 3x USB 3.2 Gen 1 Type A
* 1x USB 3.2 Gen 2 Type C (up to 10Gb/s, DisplayPort, USB charging 5V/3A, DC-in power 20V/65W)
Additional connectors:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
Battery: 57Wh Li-ion
Power Supply: 135W 5.5mm AC
Color: black (Obsidian black)
Dimensions: 362.3x239.9x26.9mm
Weight: 2.11kg
Warranty: 2 years















