Product description Acer Nitro V 15 ANV15-41-R9RG NH.QPEEC.00H Laptop, R5-7535HS, 15,6", FHD, 16GB, 1TB SSD, RTX 4050, W11H, Black, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R5-7535HS |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,3 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 165 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 135 |
| Napájecí konektor | 5.5phy |
| Model notebooku | ANV15-41-R9RG |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 4800 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Černá |
| Exact weight (kg) | 2,1 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 239,9 |
| Šířka (mm) | 362,3 |
| Hloubka (mm) | 23,5 |
| Paměť | 6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,55 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 57 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Nitro V 15 (ANV15-41-R9RG)
* SW NitroSense
* two fans
* Copilot key (AI)
* Nitro Gaming Controller included
Operating System: Windows 11 Home
Processor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 cores, 12 threads, 3.3/4.55 GHz, 16 MB cache)
Memory: 2x 8GB DDR5
Number of slots (total/free): 2 DDR5-4800 SDRAM slots (2/0)
Maximum memory size: 32GB
Hard Drive: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optical Drive: no
Memory Card Reader: no
Display: 15.6" 16:9 FHD (1920x1080) anti-glare IPS, 165Hz, 300 nits
Graphics Card: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6G GDDR6
Audio: DTS® X: Ultra Audio; 2x microphone
Webcam: 720p HD TNR
Pointing Device: Precision Touchpad
Backlit Keyboard: yes (white)
Numeric Keypad: yes
Network: GbE
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1)
USB Ports:
* 1x USB Type-C: USB 3.2 Gen2 (up to 10Gb/s, DisplayPort support, USB charging 5V/3A, DC-in 20V/65W)
* 3x USB 3.2 Gen1
Other ports:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
Battery: 57Wh Li-ion
Power Supply: 135W 5.5mm AC
Color: black (Obsidian black)
Dimensions: 362.3x239.9x23.5mm
Weight: 2.1kg
Warranty: 2 years
* SW NitroSense
* two fans
* Copilot key (AI)
* Nitro Gaming Controller included
Operating System: Windows 11 Home
Processor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 cores, 12 threads, 3.3/4.55 GHz, 16 MB cache)
Memory: 2x 8GB DDR5
Number of slots (total/free): 2 DDR5-4800 SDRAM slots (2/0)
Maximum memory size: 32GB
Hard Drive: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optical Drive: no
Memory Card Reader: no
Display: 15.6" 16:9 FHD (1920x1080) anti-glare IPS, 165Hz, 300 nits
Graphics Card: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6G GDDR6
Audio: DTS® X: Ultra Audio; 2x microphone
Webcam: 720p HD TNR
Pointing Device: Precision Touchpad
Backlit Keyboard: yes (white)
Numeric Keypad: yes
Network: GbE
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1)
USB Ports:
* 1x USB Type-C: USB 3.2 Gen2 (up to 10Gb/s, DisplayPort support, USB charging 5V/3A, DC-in 20V/65W)
* 3x USB 3.2 Gen1
Other ports:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
Battery: 57Wh Li-ion
Power Supply: 135W 5.5mm AC
Color: black (Obsidian black)
Dimensions: 362.3x239.9x23.5mm
Weight: 2.1kg
Warranty: 2 years















