Product description Acer Extensa 15 EX215-56-58PB NX.EHYEC.002 Laptop, 5-120U, 15,6", FHD, 16GB, 512GB SSD, UHD, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core 5 |
| Generace CPU | Intel Core 1. generace |
| Přesný model | 5-120U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,4 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | 3phy |
| Model notebooku | EX215-56-58PB |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Šedá |
| Exact weight (kg) | 1,77 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N1025010035 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Extensa 15 (EX215-56-58PB)
* AcerSense
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core 5 120U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.4/5.0 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16GB LPDDR5 onboard
Number of slots (total/free): no slots (0/0)
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 15.6" 16:9 FHD (1920x1080) IPS, anti-glare, 300 nits
Graphics Card: Integrated Intel Iris (in Intel UHD mode)
Audio: 2x speakers; 2x microphones
Webcam: FHD USB TNR (1080p)
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: yes
Network: no
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
USB Ports:
* 1x USB4®/Thunderbolt™ 4 (up to 40Gb/s, supports DisplayPort, USB power delivery 5V/3A, DC-in charging 20V/65W)
* 2x USB 3.2 Gen1
Other ports:
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
TPM 2.0: yes
Battery: 50Wh Li-ion
Power Supply: 65W 3mm AC
Color: gray (Steel Gray)
Weight: 1.77kg
Warranty: 2 years
* AcerSense
* Copilot key
Operating System: Windows 11 Home
Processor: Intel Core 5 120U (10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.4/5.0 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, 12 MB cache)
Memory: 16GB LPDDR5 onboard
Number of slots (total/free): no slots (0/0)
Hard Drive: 512GB PCIe NVMe SSD PM
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 15.6" 16:9 FHD (1920x1080) IPS, anti-glare, 300 nits
Graphics Card: Integrated Intel Iris (in Intel UHD mode)
Audio: 2x speakers; 2x microphones
Webcam: FHD USB TNR (1080p)
Pointing Device: TouchPad
Backlit Keyboard: yes
Numeric Keypad: yes
Fingerprint Reader: yes
Network: no
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
USB Ports:
* 1x USB4®/Thunderbolt™ 4 (up to 40Gb/s, supports DisplayPort, USB power delivery 5V/3A, DC-in charging 20V/65W)
* 2x USB 3.2 Gen1
Other ports:
* 1x HDMI 2.1
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
TPM 2.0: yes
Battery: 50Wh Li-ion
Power Supply: 65W 3mm AC
Color: gray (Steel Gray)
Weight: 1.77kg
Warranty: 2 years















