Product description Acer CB322QK UM.JB2EE.006 Monitor, 31,5", IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Silver, 3R
| Method of use | Home/Office |
| Diagonal (") | 31,5 |
| Point spacing (mm) | 0,18 |
| Image format | Widescreen - 16:9 |
| Screen type | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Brightness (cd/m2) | 350 |
| Brightness (cd/m2) - range | 251 - 400 |
| Response time (ms) | 4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Resolution | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Resolution - standard | 4K |
| Viewing angle ver./ hor. | 178/178 |
| Color depth | 1.07 billion |
| VESA standard | Yes |
| VESA mounting dimensions | 100 x 100 |
| DisplayPort connector | Yes |
| DP number | 1 |
| USB connector | Yes |
| USB-C connector | Yes |
| Konektor SCART | Ne |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.0 |
| Dimensions (WxHxD mm) | 713,80 x 494 x 269 |
| Weight range (kg) | from 5,1 to 10 kg |
| Speakers | Yes |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Yes |
| Height-adjustable stand | Yes |
| Spotřeba energie (W) | 30 |
| Power Delivery | Yes |
| Energy efficiency class | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Exact weight (kg) | 7 |
| Total power [W] | 4 |
| HDR | HDR10 |
| Výkon Power Delivery (W) | 65 |
| Barva | Stříbrná |
CB322QKsemipruzx 80 cm (31.5"), HDR Ready (HDR 10), 99% sRGB, BlueLightShield, Silver
Screen Type: IPS
Backlight: LED
Diagonal [inches]: 31.5"
Resolution: 3840 x 2160
Refresh Rate [Hz]: 60Hz
Brightness [cd/m2]: 350
Response Time [ms]: 4 ms (GTG)
Viewing Angles (Horizontal/Vertical): 178/178
Speakers: 2W x 2
Connectors:1 x HDMI (2.0) + 1 x DP (1.2) + 1 x Type-C (65W) + 1 x RJ45 + Audio out + USB 3.0 x 2 + USB-B (2up 2down)
Power Consumption [W]: 30
Energy Efficiency Class: F
Wall Mount: VESA 100 x 100
Monitor Tilt:
*Pivot
*Height Adjustment
Color: Silver
Dimensions (with stand, WxHxD mm): 713.80 x 494 x 269
Weight [kg]: 7 kg
Video Cable Included: HDMI, USB3.0, Type-C
Warranty: 36 months.
Screen Type: IPS
Backlight: LED
Diagonal [inches]: 31.5"
Resolution: 3840 x 2160
Refresh Rate [Hz]: 60Hz
Brightness [cd/m2]: 350
Response Time [ms]: 4 ms (GTG)
Viewing Angles (Horizontal/Vertical): 178/178
Speakers: 2W x 2
Connectors:1 x HDMI (2.0) + 1 x DP (1.2) + 1 x Type-C (65W) + 1 x RJ45 + Audio out + USB 3.0 x 2 + USB-B (2up 2down)
Power Consumption [W]: 30
Energy Efficiency Class: F
Wall Mount: VESA 100 x 100
Monitor Tilt:
*Pivot
*Height Adjustment
Color: Silver
Dimensions (with stand, WxHxD mm): 713.80 x 494 x 269
Weight [kg]: 7 kg
Video Cable Included: HDMI, USB3.0, Type-C
Warranty: 36 months.















